sızce hangı teyp

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar mevcut sony 10 lu cd chancerlı ve kumandalı teybımı satıp sole ıı bı teyp almak ıstıyorum ve su an pıysada ne ozellikte ve ne fıyatta teyp var tam olarak bılemıyorum sız ne tavsiye edersiniz.şimdiden yorumlarınız için sagolun.

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alpine bence kalitelidir sony de son ses bozma yapar pioneerde ne bilim benim hoşuma gitmiyo taksici malı olduğu için oda galiba

marslan78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben geçen hafta sony'nin USB girişi olan modelinden aldım. aracımda giriş seviyesinde ses sistemi var (38 cm JBL kabinli Sub + JBL Mid takımı + Philippo Anfi) ve teypden gayet memnunum. Ses süper, Usb olayı harika. hoşuna giden parçayı at diske istediğin zaman sil falan filan işte. ayrıca usb dışında ön panelde aux girişide var. Yani ipod falanda rahatça bağlayabilirsin.

letitout

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kenwood denyebilrsin . ama bana sorarsanda en güçlü alpine . model seın secimine ve bütcene kalmıs kardeşim.
bu arada sony yi araç ses sistemınde pek beğenmeyenlerdenım.

vectra9

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pıoneer derim ama bide pıoneerın 50 serisi oluyo onun ne farkı varki bilen arkadaşlar varsa cevaplasın

escaldes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dünyaca en ünlü dj lerin bile cd calarları pienor kesinlikle okuyucuda pioner :)