ince bir makyaj ve yardım

guns_N_roses

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar öncelikle meraba forumda yenıyım. uzun zamandır da başka forumlardan da uzak kaldıgım ıcın nerdeyse foruma msj yollamaktan acız duruma dusecek mısım sımdı anladım:) neyse benım kendısıyle beraber henuz resım cektırmedıgım bı corsa c'ım var..aslında bu yaz bası satıp yerıne baska bır model araba almayı dusunuyorduma am maddı sıkıntılar sebebıyle daha bu arabayı yaklaık 3 sene kullanıcam gıbı gorunuyor. ne de olsa satıcam dıa arabayı cok ıhmal ettım:( burdan sızn araclıgınızla kendısınden de ozur dılıyorum nolur benı affet. evıne gerı done asalet:)))) ası asalet bu arada kız arkadasım koydu bu ısmı:)

neyse ben memur adamım evımden ısıme gıder gelırım her gun ogretmenım.arabada bır kac degısıklık yapmak ıstıyorum ama goze bakıcak seylerde ıstemıyorum ben aldıgımda hafıf makyajlıydı zaten araba. arabada marşbıyel ( sanırım boyle yazılıyor ) var boyalı mıka kısımları boyalı arka tampo guzel ancak benım ıstedıgım degısıkler sunlar:

on tampon degısmelı
farklar degısmelı
halıyle bıraz rütuş boya istiyor
15 ınclık bır cıft jant
bır de arka camlar daha koyu olmak uzere fılm
bır de ızgara da degısecek

bunların bana malıyetı ortalama ne kadar olur sızce? ve bu parcalar ıcın hangı urunlerı onerırsınız? gelın hep beraber bı corsa c modıfıye edelım:)) gaza gelın bıraz:)

resımlerı ayrı mesajlarda koyuyorum dedıgım gıbı sımdı bu mesaj konsolunu gorunce kafam karıstı anılarım deprestı:) resmı yanlıs yere koymak ıstemedıgımden ayrı msjlarla yollayacagım

bana yardımcı olursanız sevınırım
hepınıze sımdıden teşekkur ederım
saygılar hürmetler..

guns_N_roses

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mavı olan benımkı
tek resmı kaza anında cektırmısım ne trajedı:) bu arada karsı taraf 8'de 8 suclu

http://www.flickr.com/photos/aklingolgesi/4245050715/

bu istediğim tampon ve ızgaranın resmı

http://www.flickr.com/photos/aklingolgesi/4245843878/

bunlar da aradıgım jantlar aslında 16lık ıstıyorum ama sorun cıkarır suphesı var ıcımde o yuzden 15lık dedım:

http://www.flickr.com/photos/aklingolgesi/4245082927/

farlar da klasik angel içi acık ren olsun ıstıyorum

tavsıyerlerınız vardımlarınızı ve yorumlarınızı sıddetle beklıyorum
hepınıze ıy forumlar:)

Son düzenleme:

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle hoşgeldin; istediklerin gerçekten hoş fakat para tutacak şeyler. 15'' jantları sürekli takip halinde birazda şansın varsa 600 lira civarında bulabilirsin tabii ki ikinci el. Ön tamponu ya çıkmacılara bakacaksın yada servisten alacaksın ki onun fiyatını bilmiyorum fakat panjur irmscher almalısın ki o 450 lira civarında. farlar içinse angel alacaksan sıfırları 350 lira civarında ve onlara zenon taktırman lazım oda kalitesine göre 150 lira gibi bir fiyattan başılıyor.
Çok fazla seçim şansın yok corsa c yollarda çok olan fakat aksesuar olarak çok kısıtlı bir model. Irmscher ürünleri çok güzel fakat fiyatları el değil komple kolu yakıyor.
Şimdiden kolay gelsin...

Bu arada formda belli kurallar var onlarada uyarsa iyi olur.

Ahmet Altınçubuk

guns_N_roses

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilgilendiğin için teşekkür ederim. bilgiler benim epey işime yarayacak
kurallara da dikkat ederim:)

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle hoşgeldin; istediklerin gerçekten hoş fakat para tutacak şeyler. 15'' jantları sürekli takip halinde birazda şansın varsa 600 lira civarında bulabilirsin tabii ki ikinci el. Ön tamponu ya çıkmacılara bakacaksın yada servisten alacaksın ki onun fiyatını bilmiyorum fakat panjur irmscher almalısın ki o 450 lira civarında. farlar içinse angel alacaksan sıfırları 350 lira civarında ve onlara zenon taktırman lazım oda kalitesine göre 150 lira gibi bir fiyattan başılıyor.
Çok fazla seçim şansın yok corsa c yollarda çok olan fakat aksesuar olarak çok kısıtlı bir model. Irmscher ürünleri çok güzel fakat fiyatları el değil komple kolu yakıyor.
Şimdiden kolay gelsin...

Bu arada formda belli kurallar var onlarada uyarsa iyi olur.

Ahmet Altınçubuk

+1milyon Ahmet beye katılıyorum corsa c güzel bir araç ama küçük rütuşlar bile çok pahalıya maal olabiliyor ben şu ana kadar 3 milyardan fazla harcama yapmış durumdayım fakat hala istediğim görünüme kavuşamadım daha bir dünya parça eksik veya bulması sıkıntılı tabi bide öğrenci olduğum için işten artmaz dişten artar mantığında parçalara anca para ayırabiliyorum :) Daha bende fotolarını eklemedim çünkü istediğim görünümü elde etdikten sonra fotoları eklemeyi düşünüyorum. Umarım en yakın zamanda istediğiniz görünüme aracı sokabilmeniz dileği ile iyi çalışmalar ;)