Sizce ekonomik durumunuz nasıl ?

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Genel olarak borcu sevmem, borç yiğidin kamçısıdır lafını hangi ata söyledi bilmiyorum ama o benim atalardan değil belli ki :) Günümüzde de milletin borçsuz hiçbir şey alamadığını gördükçe her ne kadar eskine nazaran alım gücü yükselse de şişirilmiş balondan bi ekonomi olduğunu düşünüyorum.

http://www.gazetevatan.com/petrol-fiyatlarini-onlar-dusuruyor--705829-ekonomi/

bu konuda dusunceniz nedir ? ABD ve Suudiler rusya ve iran'a karşı böyle bir oyun
tezgahlamış olabilir mi ?

Haberin sonundaki "petrolün hak ettiği fiyata satılması" ibaresini anlamlandıramadım. Neymiş petrolün hak ettiği fiyat :)

Ayrıca litre fiyatlarının düşmesinin halkımıza maddi katkı sağladığını sanmıyorum. Yazık yav zaten kontağı çevirmek için üç defa düşünen millet artık iki defa düşünüyor böylece daha fazla kilometre yapıp gene aynı parayı cebinden çıkarıyor :) Ha daha fazla gezmiş işini halletmiş oluyor orası da manevi katkısı işte.. İnş. düşmeye devam eder satın alan ülke konumundayız sonuçta..

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Yazmayayım diyordum ama duramadım. :)

modifiyeli_dogan.jpg

Ekonomik durumumuz ahanda bunun gibi...

Bilumum yandaş medyada ekonomimizi dinleyen bir b.k sanır.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ekonominin durumu asgari ücrette vergi olmaması yani 75 TL muaf olmak için 3 çocuklu olacaksın ama 75 TL vereceğiz diyenler çocuk bezinin fiyatından bir haber oldukları kesin....

85 kişiye karşın çocuklarını sigortalı yapanların ekonomisi her zaman iyidir arkadaşlar dert etmeyin ;)

deliveli

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ndipi, 3 cocuga 9 tl zam gelcekmiş :)

demek oluyorki 100 cocuk yapmak lazım oda her hatun 5 cocuk yapsa 20 hatun olması
lazım e bu durumda şeriat 4 diyor, bunu bir bilene sormak lazım

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Vekillerimizin aldıkları 15 000 TL az oluyormuş Bülent Arınç öyle dedi demek ki vatandaşın ekonomisi iyi aylık 15 000 TL alan vekillerimizin ekonomisi kötü ;)

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayıptır söylemesi 150 TL lik benzin aldım az önce. Işık yeni yanmıştı. Işık yandıktan sonra 1,5-2 km anca yapmışımdır.

150 TL lik benzinle depo doldu. Şaşırdım açıkçası.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ayıptır söylemesi 150 TL lik benzin aldım az önce. Işık yeni yanmıştı. Işık yandıktan sonra 1,5-2 km anca yapmışımdır.

150 TL lik benzinle depo doldu. Şaşırdım açıkçası.
Senin depo 40 litrelik olmalı, bizim ihtiyarın depo 60 litre, 150 TL lik benzin bizim arabalarda yarım depoyu biraz geçiyor :)