Sizce ekonomik durumunuz nasıl ?

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cidden kafam dagınık durumda, bir yandan ağlıyoruz piyasa cok kötü diye
gorunmez enflasyon diyoruz, sgk katkı payları giderek artıyor bugun
özel bir hastaneye gittiginde 50-73 tl civarı muayene masrafı oduyorsunuz
cogu ciddi tahliller hesaba dahil bile degil. Devlet hastanelerine gitsen
fizik tedavi yada baska tedavilerde 1-2 ay hatta diger tedavilerde birkac ay
sonraya randevu alıyorsunuz. Öte yandan saglıkda reform dan bahsediliyor.
Super hastaneler acılınacak deniyor seçim önceleri ama gazetelerde baklıyorsunuz
cogunda temel var sonrasında icraat yok, cunku soranda yok. Yuzlerce insan
madenlerde öldürülüyor buna kader deniyor. Sonra bu sehirdeki insanlar o sehirde
yine aynı partiye oy veriyor. Bir yandan vatan millet deniyor, nato üslerine
amerikan askerlerine laf sokanlar bundan daha beterini yapıyor.

SON HALKA : Suriyeliler artık calısma iznine sahip olacak ????

Bunun sonucu : Bizim genclerimiz issiz kalacak, ozellikle dogurda ev kiraları
300 tl den 1000 tl lere cıktı cunku bu insanlar bu paraları ödüyorlar

Ve sonunda hersey guzel deniyor.

SONUC: Deveye diken bizim halkı IFFET misali kafayı sıkıştırıp ÖPEN makbul

:rakir::maden:

Ercan22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Osman yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum ama Forum Kurallarına aykırı çünkü Siyaset!!!!

NOT:2.Dünya Savaşından bu yana hiçbir Devlet Adamı kendine Saray yaptırmamış!!!

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Biz emeklilerin fıtratında sürünmek var olduğu sürece sorun yok. Şimdiye kadar (Erbakan hükümeti kısmen hariç dersek) hiç bir hükümet ücretlilere hak ettiği maaşı ödemedi, hep çeşitli bahanelerin arkasına sığındılar ama bu iktidar hepsinden yaman çıktı. İş maaş zamlarına gelince para yok diye timsah gözyaşları döktüler ama iş kendilerine gelince saraydan da, yeni uçaktan da, yeni makan araçlarından da, yeni maaş zamlarından da geri kalmadılar. Bazıları beni yanlış anlayarak iktidar düşmanı sanıyor ama ben buna benzer sayısız adaletsizlikler nedeniyle bu iktidarı sevmiyorum.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bence ekonomi çok ama çok güzel hatta zımba gibi bu ülkede asgari ücretli halinden memmun ise sonra seçimlerde durmadan bu ekonomi ile oyunu yükselten bir parti var ise, sonra ülkenin topraklarında henden kazılık isteyen özerklik ilan ediyor ise, sonra bu ülkede yıllarca askere kurşun sıkanları yedikleri yemekler araçlarını yakıtları ve ülke topraklarından ellerini kollarını sallaya sallaya geçiyor ise.... bu ülkede muhalefet olarak CHP Cumhuriyetçi kesimi bitirmiş ise, bu ülkede Ülkücü camia MHP tarafından bitirildi ise, bu ülke de bir zamanlar sadece %1-2 oy alan kişiler Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde %10 oy almaya başladı ise hiç paniğe gerek yok her şey yolunda ekonomi zaten tadından yemez.... demek ki para var ki uçakta alıyoruz zırhlı araçta saray da yaptırmaktayız....

Gerisi bakın aynen şöyle tınnnnnnnnnnnnnnnnn....

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Her millet hak ettiği şekilde yönetilir. Türklerin hakkı da bu kadar, cehenneme kadar yolumuz var :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Türkiye bunu hak etti, belki de şans meselesiydi bu. Göç eden Türk kavimleri araplarla karşılaştığı için bu saçma yoldayız, arap adetleri, arap dini, arap şeriatı ve asimile olan Türkler...Hamam böcekleriyle yaşanan berbat eve 500 lira + doğalgaz şeklinde barınma bedeli, güzel türkiyem :D Benzin mazot fiyatı beni ırgalamıyor, ben nasılsa hep 50 liralık alıyorum diyen aşırı zeka sahibi adamlar, sokak ortasında sarılmak ayıptır ve yasaklanmalıdır diyen cahallar, say say bitmez, maddi durumlar memleketin en son sorunları, ilk aklıma gelenler bunlar, saymaya kalksam forum ayağa kalkar :D

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Türkiye bunu hak etti, belki de şans meselesiydi bu. Göç eden Türk kavimleri araplarla karşılaştığı için bu saçma yoldayız, arap adetleri, arap dini, arap şeriatı ve asimile olan Türkler...

Altına imzamı atarım :good: Müslümanlık keşke eski Türklere gelseydi şimdi bu durumda olunmazdı.