siz olsanız ne yaparsınız?

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Utanarak söylüyorum halkımızın büyük kısımı insan olmayı hak etmiyor.

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşte ben bir türlü anlamış değilim :( tamam belki trafik hatayı kabul etmez ama illa hata yapanada bölemi yapmak lazım ;) buda bana çok saçma geliyo ;) Trafik bir anlamda futbola benzer eğer paslaşmazsan gol atman çok zor :( yani bencilce yok hakkı benim diyerek sürmeyelim ;) trafikte birbirimize yol verelim ve trafiktede genelde alttan alalım yoksa işte böyle tatsız olaylarla karşı karşıya kalıyoruz :( Benim trafikteyken en çok dikkat ettiğim bir konuda yayalar ve biz bir şekilde aracımızda emniyetli bir şekilde ilerlerken onlarda böyle bir emniyet söz konusu değildir ve trafikte yayalara öncelik verelim :)

murattarum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kendi yaptırımımı kendim yaptım,geçenlerde tireye gitmiştim.aracı park ettim her zaman arkasındaki önündeki araçlara bakar plakalarını hafızama kaydeder hatta bazen fotoğraf makinem yanımdaysa fotoğrafını çekerim.neyse işimizi gördük tam araca dönüyoruz yağmur bastırdı.yanımızdaki arkadaş çocukları eşi benim eşim bir ağacın altında bekleyin dedim hemen koşarak gidip arabayı alıp geleyim ve aracın yanına gelince bir baktım daha önce başka bir aracın olduğu yerde alfa romeo dibime kadar girmiş kendi arkasında 2 metre bırakmış artık 10-15 manevrayla çıktım ama sormayın bende sol dikiz aynasına o sinirle bir yumruk attım artık kendine ayna alır arkadaş bizimkilerin yanına geldiğimde o hallerini görünce dönüp alfa romeoyu yakasım geldi yaptığımdanda hiç pişman değilim ben yaparsam banada yapsınlar haketmişimdir.derim

Son düzenleme:

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kendi yaptırımımı kendim yaptım,geçenlerde tireye gitmiştim.aracı park ettim her zaman arkasındaki önündeki araçlara bakar plakalarını hafızama kaydeder hatta bazen fotoğraf makinem yanımdaysa fotoğrafını çekerim.neyse işimizi gördük tam araca dönüyoruz yağmur bastırdı.yanımızdaki arkadaş çocukları eşi benim eşim bir ağacın altında bekleyin dedim hemen koşarak gidip arabayı alıp geleyim ve aracın yanına gelince bir baktım daha önce başka bir aracın olduğu yerde alfa romeo dibime kadar girmiş kendi arkasında 2 metre bırakmış artık 10-15 manevrayla çıktım ama sormayın bende sol dikiz aynasına o sinirle bir yumruk attım artık kendine ayna alır arkadaş bizimkilerin yanına geldiğimde o hallerini görünce dönüp alfa romeoyu yakasım geldi yaptığımdanda hiç pişman değilim ben yaparsam banada yapsınlar haketmişimdir.derim

oda var tabi:D

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Trafikte biri bi hata yaptığında pek sakin karşıladığım söylenemez ama hıncımı kornadan çıkarırım genelde. En fazla bir iki küfür ederim tabi arabada teksem :D. Eğer müsait durumdaysam ve yolda karşımdakininde hakkı varsa yol veririm. Ama ters bir yola girmeye çalışan hakkı olmayan yerden geçmeye çalışanlara elimden geldiğince zorluk çıkartırım. Ama hiç inipte kafasını gözünü kırıyım diye aklımdan geçirmem :D
Ama bazen dayaklık motorcularda çıkıyor tabi. Sağ şeritteyim Sağa dönücem sinyal vermişim tam dönüyorum biiiiiiiiiip korna sesi bakıyorum sinyal verdiğim halde zaten yolun en sağında olduğum halde kaldırımla arabanın arasından geçmeye çalışıyor. Ya kardeşim ben zaten sağ şeritteyim sokağa dönmek için aynaya bakmam mı gerekiyor ne işin var orda. Sonra yolda motorcuları farkedin diyorlar.

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla kardesim yani sahsen ben onca milletin ortasında,carsının içinde o duruma dussem,allah göstermesin ama işin nereye varacagını dusunemem..
o hırsla,o sinirle vallahi elime ne gecerse kullanırım..
allah göstermesin kimseye böyle bir durum..
gelecek benim arabamın camından bana yumruk atacak kapıyı acıp tekmeleyecek,yani varya cidden düşünemiyorum,ama olayın sonunu asla dusunemem o halde..

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoşgörülü olmak lazım, aynı hataları zaman zaman bizlerde yapıyoruz. Küçük bir gülümseme ve selamla sorunlar çözülebilir.

Efeastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Trafikte kesinlikle hoşgörülü olmak lazım kimin ne çıkacağı belli olmuyo.Birine bi iyilik yapıp da teşekkürünü almak çok mutlu ediyo insan ,aslında normal olan o ama ülkemizde görmeye alışık olmadığımız için olsa gerek.