siz olsanız ne yaparsınız?

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecen sene kastamonuya gitmiştim ufak bir anı;
iki araba çift park yapmıs,yolun kalan kısmından bir araba bile çok zor gecer..park yapan arac sinyal verdi,
ama vermesiyle yola cıkması bir oldu.arkadan gelen araba frene asıldı,ve kazayı önledi.sonra birden cıkan sağa yanastı iyice yol vermek için,hatasının farkına vararak..
arkadaki arac geldi yavaşça gecti ve sağa cekti.hatalı adam yol vermekle kurtaramamıstı galiba durumu.eliyle dur işareti yaptı..
ve diğeride durdu..adam arabadan indi,diğer arabanın şöfor tarafına yanastı ve kapıyı hiç acmadan camdan içeri yumrugunu indirdi hatalı adamın kafasına..
sonra kapıyı actı ve tekme-tokat dövdü adamı..
çarşının oralar sayılır..herkes izliyor,ben ve arkadaslar dahil..
hatalı adamın arabasının arka kapısı acıldı ve adam telefona sarıldı..
diğerini kimse tutamıyor çıldırmış..
neyse adamı sonunda bindirip gönderdiler,bastı gitti..
aradan 1 dk gecti gecmedi caddy,transporter ve siyah modifiyeli bi astra g arka arkaya nerdeyse tampon tampona gidecekler öyle böyle değil..
hızlı bir şekilde diğer aracın peşinden gittiler...

hiç aklımdan cıkmıyor o olay..
belki adam dalgındır bişey dusunuyordur..
sizde bazen dalgın olabilirsiniz,insanlık hali herkes olabilir..
böyle bir durum sizin başınıza gelse ne yapardınız?

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence ehliyet alırken uzak doğu sporlarından da sınava girmeliyiz :D

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi öyle böyle değil,gercekten araba sürmekten sogutuyorlar adamı..

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Bi Cocugu Dovdum :) Ondada Ehliyet Yok Bendede Artıslık Cekmeye Kalktı Arabamın Yanından sıfır gectı 200 M yukarıda Pata Küte Girdim... Bazen Hakediyolar

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet hakediyorlar ne de güzel konuşması..
fatih öyle bir manyak sana denk gelirse görürsün haketmeyi..

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaptirim yooook arkadaslar ne alakasi var demeyin o kisiyi bulup ehliyetini alip,hapis cezazi, para cezasi vs gibi seyler vermeleri lazim ve bu gibi davranista bulunanlarin böyle cezalar alacagini toplumunda bilmesi lazim adam nasil olsa bisey olmaz zihniyeti ile yapiyo bilinc altinda bu var

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Daş düşebülür, ayu çıkabülür. Yorum yapmadan evvel bu sözün nerede söylendiğini bilmek lazım. :)

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne demek hemen dövmek sonuçta adamın karısı cocuu hastadır bişi olmuştur.. hemen dovmek sacmabence indin giitn yanıda dedin kardeşim napıyosun nasıl bı araba kullanmaktır dedın adam özur dıledı dıyelım kı mahcup durumda bin geri aracına sonucta trafık bu kazada olucak tabıkıdı eger kaza yapmak ıstemıyorsan aracını koy evının odasına dursun... ama gıttın adamın yanına adam kalkıp sana kafa tuttu terslendı felan o zaman dencek bişi yok o kişinin insiyatifine kalmış bişi......

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kavgayla biryere varamayız...kavganın sonu ya hastane ya cezaevi,yada mezar olabilir..bir araştırmaya göre istanbulda yol vermem yüzünden ölen ve kavga çıkaranların yüzdesi oldukça fazla..kavgayla birşey olmaz demeyin ,karşındakine vurursun ayağı kayar gider kafasını çarpar bir yere ..ölür beyin kanamasından sonra hayatın kararır..öle bir durumda karşınızdaki insanın ne hazırlıkta olduğunu bilemessiniz? iner araçtan kafası iyidir veya sinirlidir ,siz konuşmak isteseniz bile ..alır torpidodan silahını sıkar 2 tane...bu olaylar yaşandı ve yaşanıyor...siz siz olun trafikde anlayışlı olun sinirlerinize hakim olun, o aracı sağa çekip el freninide çekip indikten sonrası...karanlıktır bunu unutmayın ..tabi en iyisi böle durumların meydana gelmesine sebep vermemmektir. benim başımada böle bir durum geldi ve bende aşşağı inip adamlarla birbirime girdim sanayide ki 2 kişi idi...onlar 2 tane vurdu bende vurabildiğim kadar vurdum ve olay kapandı ..ama peki yukarıdaki olaylardan birisi olsaydı ne yapacaktım??? şu an belki önümde çay bilgisayarım başında şu yazıyı yazamıyor olabilirdim...belki hastane ,belki mezar belkide cezaevi....

Saygılarımla..

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende kışın akşam karanlık,feci şekilde yağmurlu bir havada sokak arasında 30-40 km hızla giderken kaldırımdan bir adam gidiodu şemsiye ile. sonra adamla tam aynı hizaya geldim yolda çukra su birikmiş. ön lastik girdiği anda bütün su adamın üzerine. adam bağırarak bayağı bir söylendi. ben 10 m gitmeden durdum. sonuçta isteyerek yapmadım ama oldu bikere. adam yanaştı hemen cama. "abi özür dilerim, çukuru farketmedim" dedim. Adam da "sende kusura bakma" dedi. devam ettik. Anlattığım arkadaşlarım ne cesaret durdun diyolar. Ama herşeye rağmen hoşgörülü olmak lazım arkadaşlar.