Siyah Astra J Ön Kaput Kaplama yapılmalı mı?(Taş için koruyan)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Siyah Astra J Ön Kaput Kaplama yapılmalı mı?(Taş için koruyan)

batigol1907 link' Alıntı:
hangi sonax a sordun sonax trio bi ara bizim sponsordu hala öyle mi bilmiorum oraya da sorabilirsin düzgün bişey istiyosan fiyatlar biraz pahalı oluo tabii ki yada gerçekten işi iyi yapan kaliteli birini bulacan
adanada mahfesigmaz sonaxa sordum geçerken.pek de güven veremediler açıkcası.hava alacak şekilde falan yaparlarsa hiçbir işe yaramaz.470 tl de çok para ya.aracın kredisi falan var zaten.çok kararsızım.

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dostum ben geçen ocak ayında ziebarttan 90 cm kaput folyosu, döşeme halı vinil koruucu, cam filmi, diamond glosslu altın zırh, su itici cam kaplaması, pas koruma ve ses yalıtımı yaptırdım toplam malıyet 2200tl oldu ve işlerinde çok iyilerdi eğer her yıl bakıma girersen ömür boyu garanti veriyorlar.bu ocak ayı için randevu aldım bakım için ve toplam fiyatı 519 tl bu hepsinin bakımı. bakımın içinde tekrardan boya koruma var ve kaput folyosu zarar görmüşse değiştirecekler yani tekrardan sıfır folyo olacak ayrıca araç içi ozonlama falan filan tabi yıllar geçtikçe belki biraz daha ucuzlayacak bakım fiyatı. belki sana bir fikir vermişimdir...

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

batigol1907 link' Alıntı:
dostum ben geçen ocak ayında ziebarttan 90 cm kaput folyosu, döşeme halı vinil koruucu, cam filmi, diamond glosslu altın zırh, su itici cam kaplaması, pas koruma ve ses yalıtımı yaptırdım toplam malıyet 2200tl oldu ve işlerinde çok iyilerdi eğer her yıl bakıma girersen ömür boyu garanti veriyorlar.bu ocak ayı için randevu aldım bakım için ve toplam fiyatı 519 tl bu hepsinin bakımı. bakımın içinde tekrardan boya koruma var ve kaput folyosu zarar görmüşse değiştirecekler yani tekrardan sıfır folyo olacak ayrıca araç içi ozonlama falan filan tabi yıllar geçtikçe belki biraz daha ucuzlayacak bakım fiyatı. belki sana bir fikir vermişimdir...
teşekkürler.bir düşüneceğim maddi durumu ayarlarsam yaptırmak isterim

mustafa4862

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

beyaz aracıma kaput korumayı kendim uyguladım kaputunun her tarafını 50 liraya hallettim saç kurutma makinasınla
çok rahat oluyor tavsiyem kendiniz yapın çok uygulaması çok basit

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mustafa4862 link' Alıntı:
beyaz aracıma kaput korumayı kendim uyguladım kaputunun her tarafını 50 liraya hallettim saç kurutma makinasınla
çok rahat oluyor tavsiyem kendiniz yapın çok uygulaması çok basit
nasıl yağtığınızı detaylı anlatır mısınız?

YunusÇelebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok yararlı olur kış bitiminde bende yaptırıcam kedilerden çok canım yandı her yerini tırnakladılar..

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim ön kaputa yarım olarak yaptırmıştım, kaplatırken başında durdum 3M 'in filmini kullandılar ve kesinlikle sararmayacağına belirttiler ve garantisini verdiler, geçenlerde öne taş sıçradı, iyiki yaptırmışım, sadece taşın değdiği yerdeki filim biraz yıpranmış, alttaki boyaya kiç bir şey olmamıştı, ayrıca varsayınki sararma yaptı, o filmi söktürürsünüz aynı yere tekrar yaptırsanız hiç bir fark göremezsiniz. ama ne marka filim kapladığını kesinlikle öğrenin öyle dandik marka filimleri kaplatmayın.kaliteli filmler güneş ışığı geçirdiğinden sararma falan yapmıyor,

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben düşünmem kaput filmi çok süratli otoban kullanıcısıda değilseniz gerek yok bence kaportayı elletmeye değmez .

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok süratli otoban sürücülü ne alaka anlamadım ben.Türkiyenin her yolu çift şerit değil ve olsa bile asfaltlar düzgün değil mıcır çok sen istediğin kadar yavaş git karşıdan gelen araba veya kamyon sana taş attırırsa kaçabilecek misin merak ettim tabi herkes görüşünü savunmakta özgür yanlış anlama ama bence gerekli çünkü benim aracımda bir çok taş izi var ama hepsi kaput folyosu sayesinde kaputumda iz bırakmadı sadece bir tanesi çok sert geldiği için boyaya zarar verdi ama hiç değilse kaputta ufak göçük olmadı...

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de hep yol yapımlarında yavaş gittiğim için beni geçen arabaların attığı taşlardan zarar gördüm, taş yüzünden zarar görme bakımından.