Siyah Astra J Ön Kaput Kaplama yapılmalı mı?(Taş için koruyan)

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Siyah Astra J Ön Kaput Kaplama yapılmalı mı?(Taş için koruyan)

Kesinlikle ve kesinlikle yaptırmanızı tavsiye ederim. Benim aracımda Komple kaput filmi, tampon, sis farları, kapı içi dört maşbiel, ve bagajda tampon üstünde vardı. Yolda giderken önünüzdeki araçların size siçrattığı ufak taşlardan kesinlikle etkilenmiyorsunuz, Araca inip binerken ayakkabınıza altına sıkışan taşların aracın maşbielini çizmesini engeliyor, ayrıca bağajdaki koruyucu film ise bagaja birşey koyup çıkartırken tamponun çizilmesini boyasının zazar görmesini engelliyor

AKINCI19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar benim aracımda komple kaput filmi var.yolda seyir halinde iken önde giden araçtan taş şıçradı. şıçrayan taş hızla kaputa çarpıp aracın üstünden sekti. inip baktığımda kaput filminde taşın geldiği yerde hafif bir kalkma olduğunu gördüm. filmin alt kısmında boyada ve kaputta herhangi bir zarar yoktu. tavsiye ederim.1 yıdır aracımda mevcut.işin ehli kişiler yaparsa renk farkı falan yok. okkk

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

AKINCI19 link' Alıntı:
arkadaşlar benim aracımda komple kaput filmi var.yolda seyir halinde iken önde giden araçtan taş şıçradı. şıçrayan taş hızla kaputa çarpıp aracın üstünden sekti. inip baktığımda kaput filminde taşın geldiği yerde hafif bir kalkma olduğunu gördüm. filmin alt kısmında boyada ve kaputta herhangi bir zarar yoktu. tavsiye ederim.1 yıdır aracımda mevcut.işin ehli kişiler yaparsa renk farkı falan yok. okkk

sizin aracınız siyah zaten sararma daha çok beyaz olanlarda belirgin bir şekilde görülüyormuş..

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

komşumuz audi A4e kaput filmi yaptırmıştı.uzun bir süre öyle kullandı.sonra film yıprandı adam filmi çıkartmaya karar verdi.filmi çıkarttıktan sonra resmen renk farkı vardı diğer parçalarla.haliyle pişman oldu.kaput boyalı gibi göründü çünkü.bu konu benim de kafamı kurcalıyor.yaptırsak bir dert yaptırmasak bir dert..

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar kusura bakmayın ve alınmayın lütfen onca para verip güzelim araçlarımızı alıyoruz sonra 50 nin yüzün hesabını yapıp dandirik aksesuarları araçlarınıza yaptırıyorsunuz. Kimse kusura bakmasın adam gibi yapan yerlerde yaptırmayıp da dandirik yerlerde yaptırırsanız sararma da yapar bozulma da. syn Bilds in de dediği gibi kaptunuza ufak bir taş çarpmasının neler yapabileceği ortada bu sadece taşla da değil dolu yağdığında başınıza gelebilecek bir durum adam gibi (sonax-ziebart...) yerlerde yaptrırsanız bence problem yaşamayacaksınızdır.bu foruma üyesiniz fakat forumun önerilerini dikkate almayıp da iş yapan bir çok arkadaşımız bir çok yönden zarar görüyor.örneğin araç alım satımda, servis işlerinde, boya koruma cam filmi işlerinde bence artık araçlarınıza değer verin....

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kaput korumanın fiyatı sonax ve ziebartta ne kadar?tampona da bu işlem yapılabiliyor mu?

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
kaput korumanın fiyatı sonax ve ziebartta ne kadar?tampona da bu işlem yapılabiliyor mu?
90 cmlik şuanda ziebarta fiyat listesinde 699 tl görünüyor fakat pazarlık falan yapan yerer oluyor ayrıca kampanyalar da oluyor denk getirirseniz daha ucuza olur. internet sitelerinde fiyat listeleri var sonax ve ziebartta

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

batigol1907 link' Alıntı:
90 cmlik şuanda ziebarta fiyat listesinde 699 tl görünüyor fakat pazarlık falan yapan yerer oluyor ayrıca kampanyalar da oluyor denk getirirseniz daha ucuza olur. internet sitelerinde fiyat listeleri var sonax ve ziebartta
thnxx

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sonax 500 tl dedi kaput filmine.pazarlıkla 470 e inerim dedi.yapacagı uygulamaya baktım sadece 1 film.çok fazla para istemiyorlar mı sizce?3ü 5i aradığım yok da  bir filme de bu kadar para verilir mi diye merak ediyorum..

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hangi sonax a sordun sonax trio bi ara bizim sponsordu hala öyle mi bilmiorum oraya da sorabilirsin düzgün bişey istiyosan fiyatlar biraz pahalı oluo tabii ki yada gerçekten işi iyi yapan kaliteli birini bulacan