silecekler

tirbik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracım 2012 model sıfır aldım tam iki yıl oldu silecekler az yağmurda gacırt ediyor 2 yılda eskimesi normalmi yada bu silecekler böylemi değiştirmeyi tavsiye edermisiniz

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Silecekler araç sıcakta kalıyor ise çürümesi ve sertleşmesi çok normal. Örnek kendi aracım iki yılda silecekler hakkın rahmetine kavuşuyor.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sileceklerin ömrü tamamen hava durumuna bağlı. Siz 2 yıl kullanmışsınız, Kayseride 1 yıl bile zor gidiyor.
Benim size önerim: Bosch'un MUZ OLMAYAN tipindeki silecekten taktırın, 20 TL... 1 yıl veya 2 yıl sonra ömrünü tamamladığında gidip 5 liraya lastiğini değiştirin.. Yetkili servise gidipte 100 lira gibi absurd bi rakam vermeyin..

maliyeci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sileceklere pamuk yada sünger yardımıyla sürülen bir kimyasal olduğunu duymuştum aslı varmıdır acaba bir fikri olan varmı?

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Normal fabrika verilerine göre yılda bir değişim öneriyorlar zaten 2 yıl gittiyse daha da birşey beklemeyin. Ama silecek kolundaki esnekliğinde zamanla özelliğini kaybedeceğinden sadece lastiğini değil komple değişimini öneririm. Arkadaşın da dediği gibi 15 - 20 TL gibi bi rakama bosch un kini öneririm. Şimdiye kadar hep gm aldım ama bosch un kinden daha çok memnunum

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Ben 6 ayda bir değişiyorum bu nasıl iştir. Bu duruma göre ya Antalya çok kurak yada ben çok silecek kullanıyorum :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sileceklerin kaliteli olmasına dikkat etmek gerek fazla şansı zorlamamak adına. Ya değilse eski silecekler camın canına okuyor okuyor da.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Ben İnwells marka banana modellerden kullanıyorum. Takımını 10 liraya alıyorum. Esnek oldukları için çok işlevsel oluyorlar ve classic modellerden daha şık duruyor.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi