Sessiz Lastik Tavsiyesi

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mıchlın i geçiyorum...fiyat olarak uygun olduğu için söylüyorum...KUMHO öneririm...kendim şuan aracımda kullnıyorum...ve o kadar yumuşak ir lastik ki...ve ses içeri de aldığını görmedim...kış lastiğimde yaz lastiğimde kumho...

magic_ksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önceki l.

Son düzenleme:

magic_ksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önceki lastiklerim michelin energy idi.Michelinler yumuşak lastikti fakat yol tutuşunu beğenmiyordum.Daha sonrasında continental contiperimiumcontac2 aldım.Yol tutuşu daha iyi, fakat conti lerden sonra michelinin yol ugulutusu yaptığını anladım.Contiler yol ugultusu yapmıyor hiç. Bence michelin ler gereğinden fazla abartılıyor.

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Michelin lastikleri c2 vtr aracimda kullandım. Şehir içinde ufak çukurlar bile korkuku rüyam olmuştu. 4 lastigimde balon yaparak ortalama 6-7 bin kilometrede ömürlerini tamamladılar. Ancak lastik yanakları 55 ve ustu olan hiçbir aracimda balon sorunu yaşamadım.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

195/65/15 lastiklerini kullanıyorum michelin'nin her türlü yolda gönül rahatlığı ile ilerliyorum. siz bu balon yapma işini nasıl beceriyosunuz hiç anlamıyorum. köy yolunda dahi banamısın demiyor. Allah'a şükür balon ile hiç karşılaşmadım tanıdıklardan da duymadım.
michelin abartılmıyor piyasada 2-3 marka lastik vardır. gerisi hikaye şahsi fikrim! gidip uzakdoğu lastikleri ile kıyaslanmaz bile michelin. yol tutuşu konusunda ses konusunda başarılı bir lastik.

cobra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çoğunluk Michelin diyor galiba...

TolgaTasdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
195/65/15 lastiklerini kullanıyorum michelin'nin her türlü yolda gönül rahatlığı ile ilerliyorum. siz bu balon yapma işini nasıl beceriyosunuz hiç anlamıyorum. köy yolunda dahi banamısın demiyor. Allah'a şükür balon ile hiç karşılaşmadım tanıdıklardan da duymadım.
michelin abartılmıyor piyasada 2-3 marka lastik vardır. gerisi hikaye şahsi fikrim! gidip uzakdoğu lastikleri ile kıyaslanmaz bile michelin. yol tutuşu konusunda ses konusunda başarılı bir lastik.

Yanak genişliği 55 ustu araçlarla hic sorun yasamadigimi söylemiştim. Sizinkide 65. Bu tip kalın yanaklı lastiklerde bende hic sorun yasamadigimi belirtmiştim. :rolleyes:

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yanak genişliği 55 ustu araçlarla hic sorun yasamadigimi söylemiştim. Sizinkide 65. Bu tip kalın yanaklı lastiklerde bende hic sorun yasamadigimi belirtmiştim. :rolleyes:

65 yanak tamam da 55 yanak dayım kullanıyor oda aynı şekilde hiç sorun yaşamadı bana da kendisi önerdi ben önceden good year kullanıyordum. şuan kullandığınız lastikte sorun yoksa devam ;)

koyay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Michelin sevdası yalnız bizim ülkede olmalı, gürültü, yol tutma, aşınma, yakıt tasarrufu gibi konularda uluslararası sitelerdeki test başlıklarını incelerseniz Michelinin hiçbir zaman yukarlarda olmadıgını görürsünüz. A segmentindeki arabaların fabrika çıkış lastiklerini de inceleyin kaç tanesinde Michelin görürsünüz?

magic_ksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Michelin sevdası yalnız bizim ülkede olmalı, gürültü, yol tutma, aşınma, yakıt tasarrufu gibi konularda uluslararası sitelerdeki test başlıklarını incelerseniz Michelinin hiçbir zaman yukarlarda olmadıgını görürsünüz. A segmentindeki arabaların fabrika çıkış lastiklerini de inceleyin kaç tanesinde Michelin görürsünüz?

:good: :good: