Servislerden Memnunmusunuz ?

• Konuyu başlatan SuhAstraJ
  • Başlangıç tarihi

duanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Servislerden Memnunmusunuz ?

arkadaşlar bazı problemlerle karşılaşmışlar o yüzden pişman olmaları doğal benimse etrafımda yeni opel astra aldığı için çok mutlu arladaşlarım var.iyiki almışız diyolar .ben ise henüz yorum yapamam

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu yazılanları okuyunca hem üzülüyor insan hemde şanslı olduğunu düşünüyor bir bakımada ufak tefek sorunlar var arabadamda ama pişmanlık duyacak veya sattıracak kadar değil en azından ama bu tür şikayetler, mağdurlar yaratmak opel gibi bir markaya yakışmıyor gerçekten..

memberger

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Forumdaki tavsiyelere uyup dün servisi arayıp aracımda herhangi bir kampanya olup olmadığını sordum. İyi de yapmışım aracımda 2 kampanya göründüğünü ve bir an evvel aracı getirmemin iyi olacağını söylediler. Eee madem aciliyeti vardı, neden arayıp haber vermediniz dedim? Tabii her zamanki gibi kem küm, doyurucu bir cevap veremediler. Neyse sabah aracı bıraktım. Gözüken kampanyalar: 10-P-042 ve 11-P-004.

10-P-042 hepimizin başına gelen fren ve debriyaj pedalı konum sensörlerinin değişimi. Yalnız 11-P-004'e forumda rastlayamadım. Servis sorumlusu akü başları ile ilgili dedi ama kalabalık olduğundan detay konuşma imkanı olmadı. Aranızda bu kampanyaya rastlayan var mı acaba?

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hokamola link' Alıntı:
Forumdaki tavsiyelere uyup dün servisi arayıp aracımda herhangi bir kampanya olup olmadığını sordum. İyi de yapmışım aracımda 2 kampanya göründüğünü ve bir an evvel aracı getirmemin iyi olacağını söylediler. Eee madem aciliyeti vardı, neden arayıp haber vermediniz dedim? Tabii her zamanki gibi kem küm, doyurucu bir cevap veremediler. Neyse sabah aracı bıraktım. Gözüken kampanyalar: 10-P-042 ve 11-P-004.

10-P-042 hepimizin başına gelen fren ve debriyaj pedalı konum sensörlerinin değişimi. Yalnız 11-P-004'e forumda rastlayamadım. Servis sorumlusu akü başları ile ilgili dedi ama kalabalık olduğundan detay konuşma imkanı olmadı. Aranızda bu kampanyaya rastlayan var mı acaba?
akü kutup başı sabitleme işlemi

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evvelki gün, aracı aldığım bayiinin servisi, aracımın fan motorula ilgili bir güncelleştirme yapılacağı ve servise gelmem gerektiği konusunda telefonla beni aradı. bugun için sabah saatlerine randevu aldım ve 9.30 da servise gittim. aracı dışarda park ettim ve servis bankosuna gidip; randevum olduğunu ve güncelleme için çağırıldığımı belirttim. Danışman arkadaş çok geçmeden yanıma geldi kısa bir test sürüşünden sonra servise geri dönüp işleme başladı. Test sürüşü sırasında 1.3 ecoflex motoru ilk kez kullandığını soyledi bu da bana biraz enteresan geldi ya neyse..aradan bir saat geçti aracımın hazır olduğunu alabileceğimi soyledi. Aracın yanına geldiğimde gayr-ihtiyari "yıkatmamışsınız" dedim; demez olsaydım. 10 dak bekle abi dedi, aracı üst kata cıkardı bana da çay soyledi fakaaaat, aracı yıkamaya götüren çocuk cyclone geri görüş kamerası+park sensörleri+kocaman yan aynalarına rağmen geri gelirken oradan çıkmakta olan kendi araçlarının köşesine okkalı bir şekilde vurmuş. Allahtan sadece tampon..kaportaya herhangi birşey olmamış. Özür özür üstüne. Olan olmuş, yapacak bir şey yok deyip çözüm üretmelerini istedim. bana araç vereceklerdi fakat kiralık araçları olmadığı için beni işyerime kadar kendi servis araçlarıyla bırakacaklarını, aracımın tamponunuda acilen değiştirip en geç saat 4 gibi işyerime getireceklerini belirttip, uygun olup olmadığını sordular. bende uygun dedim ve işyerime geldim. ama 4 saatte boyanıp kurutulup takılan tampon nasıl olur görücez. bu arada saat 4 oldu..ne arayan ne soran var. bir yarım saat geçsin de bakalım..

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

geçmiş olsun sn. ercub
olmadık yerlerde bazen böyle şeyler oluyor, umarım eskisi gibi olur.

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet ben de kutup başı olarak geçen güncelleme için yarın sabah Arkas Çengelköy Bayiinde olacağım..

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

NewPa1n link' Alıntı:
geçmiş olsun sn. ercub
olmadık yerlerde bazen böyle şeyler oluyor, umarım eskisi gibi olur.
teşekkür ederim.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

@ Sn. Ercub= Çok geçmiş olsun.

@ Sn. Alahan1963= Aynı kampanyadan ben de etkilenmişim. Kablolama işlemi olarak ifade ettiler. Merakla bekliyorum :)

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

iyide adamların bir hatası yüzünden araba kaza yapmış ve boyalı bir araca dönüşüyor yaptırsalar ne olur burda 2. elde yaşıyacağınız para kaybınıda düşünmek lazım ama burası türkiye olur böyle şeyler demekte huy olmuş hepimize ne yazıkki benimde başıma gelse bende farklı davranamazdım büyük ihtimal..