Schumi buraya kadar!

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Schumi buraya kadar !
Japonya’da birinciliği Alonso’ya kaptıran Michael Schumacher umudunun kalmadığını söyledi.

Formula 1 Japonya Grnad Psix'sini motor arızasıyla nedeniyle tamamlayamayan ve son yarış öncesi Alonso le arasındaki puan farkı 10'a çıkan Ferrari pilotu Michael Schumcaher, şampiyonluk umutlarını yitirdiğini açıkladı.

Japonya Grand Prix'sine lider olarak giden, ancak 37'inci turda yarış dışı kalan Michael Schumacher, şampiyonluk umudunu yitirdi.

Şampiyonluk için çekiştiği Renault pilotu Fernando Alonso'nun bitime bir yarış kala 10 puan gerisine düşen Schumacher, "Sürücüler şampiyonası benim için bitmiştir. Bitmiştir diyorum çünkü Brezilya'ya bir başka sürücününün yarışdışı kalmasını umarak gitmek istemiyorum. Bu iyi bir temenni değil. Bu şekilde şampiyon olmak istemiyorum. Fernando'nun 1 puana ihtiyacı var ve hepimiz onun ne kadar iyi bir pilot olduğunu biliyoruz. Bir puan almak onun için zor olmayacaktır. Ama, son yarış Brezilya GP'sine markaları kazanmak için gideceğiz. F1 böyle bir şey. Çok büyük bir hayal kırıklığı içinde değilim. Hayat ve yarışmak böyledir" dedi.

Michael Schumacher F1'e şampiyonlukla veda edebilmek için 22 ekimdeki son yarış Brezilya GP'sini kazanıp, Alonso'nun puan almamasını beklemek durumunda. Markalarda ise Renault, Ferrari'nin 9 puan önünde lider durumda bulunuyor.

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla büyük pilot böyle olunuyor işte, olay sırf direksiyonun arkasına geçmekle bitmiyor.Alonso Schumi hakkında o kadar attı tuttu, yine büyüklük Schumi'de kaldı...Alonso belki farkında diil ama acayip antipati topluyor.Bu da kapak mı oldu artık ne olduysa...:saplak:

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alonso ne kadar iyi pilot olduğunu şimdi göstersin bakalım.. artık altında 2 senenin en başarılı aracı olan Renault olmayacak..

Schumi gönüllerin şampiyonu, F1'in gelmiş geçmiş en büyük efsanesi.. Senna'nın Prost'un yerleri de ayrı ama Schumi gibisi yok..

Neutral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
barcha' Alıntı:
Alonso ne kadar iyi pilot olduğunu şimdi göstersin bakalım.. artık altında 2 senenin en başarılı aracı olan Renault olmayacak..

Schumi gönüllerin şampiyonu, F1'in gelmiş geçmiş en büyük efsanesi.. Senna'nın Prost'un yerleri de ayrı ama Schumi gibisi yok..

+99999999999999 :alkis:

Harunde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
barcha' Alıntı:

ben bunu ayakta alkışlarım onun gibi bi adam çıkmaz gibi bir daha
onun ekibinde olmak isterdim ahhh ahhhhh :eek:

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Keşke her sporcu bu karakterde olsa...

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
barcha' Alıntı:

+ 7

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son derece profesyonelce verilmiş bir demeç.. Ben bu adamı seviyorum yaa.. Yalnız anlamadığım birşey var!! Schumi'mi çok seviliyor,Alonso'mu sevilmiyor?