F1 de Müthiş Finish..

punisher

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Türkiyede f1 yayını olmadığı 94 yılından bahsetmişsiniz peki o zaman siz 94-95 senelerinde cine5 in f1 yayını yaptığını bilmiyorsunuz??? Ben kimin iyi kimin daha kötü olduğu konusunda şuna bakarım f1 sadece 1 yarıştan oluşmuyor komple 1 sezon boyunca şampiyonluğa kim oynamışsa ve şampiyon olmuşsa o en iyidir.Massa da son yarışa kadar şampiyonluğu kovalamışsa geriye kalan sadece istatistikten ibarettir.
vallahi sizin bu söyleminize bakarak bir sonuç çıkaracak olursak zaten hamilton en iyisi gerisi istatistik demek kalıyor.bir nevi massanın sadece istatistik olarak yarıştığını söylemiş oluyosunuzki buna kesinlikle katılırım.ama benim için en iyi yada iyi kıstası adının önüne sıfat eklenmesi ile olmuyor.iyi pilot herzaman elindeki imkanları sonuna kadar zorlayan ve eldeki imkanlarla en iyisini yapabilen pilottur.mesela örnek vermek gerekirse schumi nin 2006 yılındaki aracı neredeyse 3. takım statüsüne düşecek kadar kötüydü.ancak en iyi olmanın tecrübenin getirdiği mücadele hırsıyla aldığı sonuçlar ortadadır.aynı araçla massanın yaptıklarıda ortada.bu nedenle şampiyon olan en iyidir gerisi iststistik bana göre bir anlayış değil.geçtiğimiz sezonlarda 2 kez şampiyon olan sizin mantığınıza göre en iyi olan akonso nerelerde peki??demeki eniyi lmak demek şampiyon olmak yada son haftaya 7 puan geriden gelerek şampiyon olma mucizesini beklemek demek değil.
sizi birde 12 yaşında cine 5 den F1 takip ettiğiniz için tebrik ediyorum.:D (ki bunu ciddi söylüyorum konuyu kişisel algılamayın)peki 93-94 ve 95-96 sezonunu hangi anal yayınladı?
ayrıca cine5 in ulusal bir kanal olmadığını ve şifreli bir kanal olduğunu sanırım çok küçük olduğunuz için o dönemde hatırlamıyorsunuz.decoderle çalışıyodu cine 5.

Son düzenleme:

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kimin iyi kimin kötü olduğu konusuna girmiycem çünkü bu kişiden kişiye göreceli bir kavramdır bunu daha fazla uzatmanın anlamı yok. evet 12 yaşında f1 seyrediyordum ve 94,95 sezonlarını cine5 in şifresiz olarak verdiğini hatta schumacher in damon hill ile olan kapışmalarına ve hill e arkadan çarparak kazandığı yarışı da gayet ii hatırlıyorum 96 yılından 2002 yılına kadar yayınların ntv de olduğunu da gayet ii hatırlıyorum.. Takdir edersiniz ki 12 yaşındaki birisinin hafızası 42 yaşındaki birisine göre daha sağlıklıdır.. saygılar..

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında Massa bu sene çok zorladı fakat talihsizlikler yaşadı. Macaristanda son 3 tur kala motoru patladı, singapurda liderken pit stopda olanları biliyorsunuz ve puansız ayrıldı o yarıştan ki bu olaylar bile Massa'ya 20 puana mal oldu. Bence Ferrari'nin şapkasını önüne koyup düşünmesi gerek...
Aynen katılıyorum yorumuna. Bende Massa'yı destekledim ama aslında bir bakıma iyi oldu. İlk siyahi şampiyon çıkması..

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu anda buraya yazılanları şaşkınlıkla okuyorum nasıl beceriyorsunuz en ufak bir şeyde büyük aktrasyonlar yaratmayı tebrik ederim sizi...:D:D

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu anda buraya yazılanları şaşkınlıkla okuyorum nasıl beceriyorsunuz en ufak bir şeyde büyük aktrasyonlar yaratmayı tebrik ederim sizi...:D:D
serkan forum online sayısına bak bugün artmıştır :D

tunel83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazılarımda alay ve küçümseme yok.gayet normal bir fikir beyanatı şeklinde devam eden konu içerisinde bu şahsiyet gereksizce konuyu farklı bir mecraya taşıdı.sanırım bunu neden yapyığınıda okuyan herkes anlamıştır.

"Rezillik" kısmını benim başlattığımı düşünmüyorum.sonradan yazdıklarımın içerisinde belki normalde söylenmemesi gereken şeyleri yazdığım konusunda haklısınız.ancak bende peygamber değilimki birileri bana bu kadar ağır lafları ederken sessiz kalamam.

Şahsıma yönelik Tüm o ağır laflara rağmen, edindiğim ahlak ve terbiyenin yanısıra siteye ve site üyelerine duyduğum saygıdan ötürü, daha çirkin konuşmak istemedim.
gerekli cevabı site yönetiminin vereceğini düşünüyorum.

Recep bey;
Ben sitenin yeni uyelerindenim ve kimseyle de kankalığım yok siteden ancak; bu konu ve genel olarak daha once de yazdığınız bırcok cevapta uslubunuz alaycı ver fikrini karşı tarafa zorla kabul ettirmeye çalışan birinin yaklaşımında.

Bu arada bende 11 yaşımda f1 i cine5 de izlemeye başladım. 94'de Damon Hill ile Schuminin avustralyada birbirlerine girdikleri ve schuminin ceza aldığı yarısı da cine5 de canlı izleyen ve dün gibi hatırlayan biriyim.

Umarım tartışma daha fazla uzamaz ve sizde bu tutumunuzdan vazgeçersiniz...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla yha recep bey nerde orda bir tartısma.recep bey lütfen fikirleriniz doğru ya da yanlıs olsun karsı tarafıın cevaplarına saygı duyunuzkı forumta tartısma ortamı olmasın.;)

Um1t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla yha recep bey nerde orda bir tartısma.recep bey lütfen fikirleriniz doğru ya da yanlıs olsun karsı tarafıın cevaplarına saygı duyunuzkı forumta tartısma ortamı olmasın.;)

+1 katılıyorum

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Açıkçası punisher nickli arkadaşın yorumlarını bulduğum her yerde muhakkak okudum.. Yazdıklarında, ibraz ettiği yaşın (56) olgunluğunu hiç ama hiç görmedim. Muhakkak bunada hırsla vereceği tonla cevabı vardır ama ben onun o yaşta olduğuna asla ve kat'a inanmıyorum..

Aramızda pek çok 35-40 yaşında abilerimiz var. Yazdıklarında her zaman için bir ölçü, her zaman bir izan, her zaman bir akl-ı kemâlet var..

Ama bu arkadaşın yorumlarında bir savaş abinin (savaş), bir erman abinin (skyeye),bir cengiz abinin (c.c), ibrahim abinin (ibrahim-67),ergin abinin (ergin967) ve daha nice abimizin anlayışı maalesef yok..

Bulamadım, göremedim.. O nedenle inanmıyorum da beyan ettiği yaşda olduğuna..