Sağanak Yağışta Etkin Görüş

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O kabartıların (bir nevi minyatür cam mantarcıklar) en büyük zararı tekerleklere, özellikle tekerleklerin karkasındaki çelik teller kırılıyor bunun sonucu olarak da balans sorunu yaşıyor.
abi o tertibat benim beynim de dahil araçta zarar vermediği yer yok ona ne balans,ne aks,ne bilya,ne karoser dayanır ALLAH onu yollara koyanlara ,koyduranlara akıl fikir versin servet düşmanı dangalaklar....

tekelioglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende sizin söylediğinize benzer bir duyum almıştım.Sisli havalarda özellikle "sarı" gözlük kullanın diyorlardı.Ama denemek nasip olmadı.Ancak yağmurlu bir havada gözlük deneyini de yapıcam.

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
abi o tertibat benim beynim de dahil araçta zarar vermediği yer yok ona ne balans,ne aks,ne bilya,ne karoser dayanır ALLAH onu yollara koyanlara ,koyduranlara akıl fikir versin servet düşmanı dangalaklar....

içim gidiyor geçerken hatta hemen bizim evin önünde var iki adet geliş gidişe, tak tok tuk sesleri eksik olmuyor..

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende sizin söylediğinize benzer bir duyum almıştım.Sisli havalarda özellikle "sarı" gözlük kullanın diyorlardı.Ama denemek nasip olmadı.Ancak yağmurlu bir havada gözlük deneyini de yapıcam.

Rahmetli babamın Almanyadan getirdiği sarı bir sis gözlüğü vardı, gündüz sis te gerçekten çok başarılı idi :good:

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

zafim2002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.beyazkutu.com/Urun_Oakley_STRAIGHT_JACKET-Id-21112
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motor-sporlari-aksesuarlar-wiley-x-8006-tactical-gozluk/detay

Şu iki gözlüğün çok methini duydum motorcular ve extrem spor yapanların forumlarında alıp kullanmak lazım aslında

Oakley markasi baya ucmus. SAtis fiyati 170 € den basliyor. Ben bu paraya Corsa A alirim cok rahat.:)

Kalitesi iyidir belki gözlük bu kullanmadan bilinmez tabiiki.

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlke defa yağmurların yağmasını sabırsızlıkla bekliyorum.

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Denemekte fayda var
inşaallah şehir efsanesi çıkmaz savaş abi,

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Paylaşım için teşekkürler abi bizimde torpidoda kullanılmaya hazır bekler güneş gözlükleri..:)

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim yüzücü gözlüğü var ama sadece havuzda kullanabiliyorum çünkü numaralı olmadıktan sonra göremem :)