sadece benzinde iken bazen alttan gelen pat sesler ve düşük devir performansı

fan_tome

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba aracım astra g 2003 model 1.4 Z motor sorunum şu öncelikle lpg de iken hiçbir şikayetim yok.performans süper fakat benzinde iken düşük devirde kalkışta ve rölantide iken gaz verince aracın alt tarafından ara sıra pat pat ses geliyor ve düşük devirde performansı düşük gibi geliyor yüksek hızda ve motor ısınınca ses falan gelmiyor performans da fena değil. lpg de ses de yok performans da süper ne sebeb oluyorsa sadece benzinde iken arıza lambası yanmıyor 2 gündür benzinde kullanıyorum würth enj. temizleyici de attım ayrıca filtre ve pompa yeni yardımlarınızı bekliyorum anlayacağınız sorunum benzin de iken oluşuyor

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ateşlemeyle ilgili bir sıkıntı var hocam.bujileri değiştirin düzelmesi lazım.

fan_tome

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki hocam sorun ateşlemede ise neden lpg de iken yapmıyor sadece benzinde iken yapıyor

dgnzcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.doganozcine.com
devamlı LPG de çalışıyosa LPG nin verdiği yan etkiden başka bişi değildir tahminimce

aragorn01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yemekaskim.com
aynısı bende de var geçenlerde lpg cide filtreyi değiştirdim o günden beri sabah ilk çalışmada benzinde iken rölantiye alınca veya debriyaja basınca arabadan pat pat diye ses geliyor lpg de hiç sorun yok