Saab 9-5 Hakkındaki tüm düşünceleriniz?

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bazılarınız saabın turbosu problemli demişsiniz. sadece şunu deyim saab turbo geliştiren firmalardan biri. ve araçları çok ama çok kaliteli. her parçasına kadar verdiğiniz paraya deyiyor.sadece ön konsolları pek güzel değil(tip bakımından) ben saab hakkında bir belgesel izlemiştim discovery de. eski bir saab ın turbosu bile bugün yeni bir aracın turbosu kadar güzel çıktı. ki o zamanlar turbo porche, ferrari gibi firmalarda var. birde saab taa. mesela biturboları var şimdi. son çıkan dizellerinde. yani çift turbo. ve tek kelimeyle harika motorlar
Selçuk dediğ-in belgeseli hatırladım gibi;) dediğin doğru turboların şanını duyduydum zaten saablara yer uçağı diyolar:) ama işte yinede benim gönlümü fetedemediler:( belki tipten kaybediyolar veya çevremde sık göremediğimden kaybediyo onu bilemiyorum ama nedense bi kanım ısınmadı saablara:) :D :D :D

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla 9.3 müydü neydi çok güzel tipi var. sadece iç konsol pek güzel değil. özellikle havalandırma çıkışlarında estetik yok. ama kesinlikle çok sağlam bir araç. uzun süreli binceksen al derim

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saabın bence en güzel yeri ön konsolu uçak gibi ya onlarca minik ışık düğme süper duruyor!

mustafa_ksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar saab cidden çok güzel arabalar üretiyor. Benim alt komşumda 1999 model( 9 serisi ama modelini net hatırlamıyorum) arabası vardı. 3 ay önce sattı. Haftasonları beraber gezerdik ve bu araç haddinden fazla kusursuz diyebilirim:alkis: . Biz Türkiye'lilerin hoşuna gitmeyen tek yönü ise çizgilerini fazla sıradan oluşu sanırım. Aracın dışında gereksiz hiçbir detay yok. Kısacası caf caflı değil.:eek:

Son düzenleme:

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben olsam saab yerine bmw e46 kasa tercih ederim. Saab daha performanslı olduğu süphesiz ama 2. el yedek parçca v.s. önemli şeyler.. Araba tamamen şans işi bunu unutmamak lazım..

tercih sizin kolay gelsin

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Yorumlarınız için tşeekkür ederim.

Araç gerçekten konforlu, prestijli ve sağlam bir araç fakat maalesef, yedek parça ve 2. el pazarı çok kötü bu nedenden ötürü vazgeçtim.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya süper araba deri döşemeleri falan.içide çok şahane gözüküyor gerçi bayide açmıyorlar kapıları hep kilitli binemedim hiç:)bence alınır ama ne biliyim 2.eli falan sıkıntılı,piyasası TR de pek iyi değil

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fuarda saabların içine binmiştim.. dıştan hayran olduğum çok az kişinin sahip olduğu saablar, içine binince beni soğutmuştu.. klasik oto gibi mi desem.. böle acaip eski bi havası var konsolun falan hiç zevk vermiyo.. çalıştırdığında farları yaktığından falan belki iyidir bilmem ama en azından gündüz berbat bi içi var.. 2. elide bayağ problemlidir diye tahmin ediyorum.. alınmaz

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
offf Saabın içi kötü olabilir mi yaa eskilerinin kötü de yenilerinin 10 numara özellkle kontak anahtarının el freninin orda olması bambaşka bişey
93convint8largetp1.jpg

93sint2largelw1.jpg

9-3 ama idare edin :D