REC's Bonito - ASTRA J

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Farlarını seviyorum bu arabaların. Maşallah.

A.Murat Sunar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
42 kere Maşallah Abicim . Bana bu gönlün kadar temiz bi sayfada bişiler yazma şansı verdiğin için , pardon o iş hatıra defterleri ' nde oluyodu ama dimi ? :D O zaman şöle diyelim en iyisi . Gönlün kadar temiz ve bi o kadar da kişilikli bi araca sahip olman beni gerçekden çok mutlu ediyor Abicim . Allah ; kazasız , belasız ve güzel günlerde kullanmak nasib etsin . Sevgiler ...

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah kazasız belasız kullan ;)

Çok teşekkür ederim, sağolun..

maşallah kazasız belasız inşallah

Amin, rabbim cümlemizin aracını korusun inşallah. Teşekkürler..

Farlarını seviyorum bu arabaların. Maşallah.

Bir de AFL olunca tadından yenmiyor :) Teşekkürler...

42 kere Maşallah Abicim . Bana bu gönlün kadar temiz bi sayfada bişiler yazma şansı verdiğin için , pardon o iş hatıra defterleri ' nde oluyodu ama dimi ? :D O zaman şöle diyelim en iyisi . Gönlün kadar temiz ve bi o kadar da kişilikli bi araca sahip olman beni gerçekden çok mutlu ediyor Abicim . Allah ; kazasız , belasız ve güzel günlerde kullanmak nasib etsin . Sevgiler ...

Muratcım çok çok teşekkür ederim kardeşim. Senin gönlünün güzelliği yeter. İyi dileklerin için tekrar sağol. Seviyoruz seni :)

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle. Egzos ucu da gayet hoş.

Teşekkür ederim :) Çok hassas olduğum için inanın milimetrik hesaplar ile taktık. ya düzgün bir şey olsun, ya hiç olmasın! çok da vaktimizi aldı ama rabbim utandırmadı çok şükür.

2fmq.jpg

Edit: Fotoğraftaki site TAMAMEN yabancı kökenli olduğu için reklam olmayacağı kanaatini getirdim ve yazıyı silmedim. Bir sakıncası olursa kaldırılabilir...

Son düzenleme: