Ramazan Geldi Hoş Geldi

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar arkadaşlar Rabbim şimdiden hepimizin oruçlarını ve dualarını kabul etsin. Hepinize hayırlı Cumalar diliyorum.

KötüKedi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah razı olsun.hayırlı cumalar,hayırlı ramazanlar

emre bahsettiğin ck one adındaki parfüm dün geldi.orijinali 130 du galiba. çakması 20 tl ye geldi.sıktım sabah arabaya bakalım akşam bindiğimde nasıl olacak.aldığımıza değer her halde.ramazan ramazan ters etki yapmasında.hani egzotik falan anlarsınya(:)

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah razı olsun.hayırlı cumalar,hayırlı ramazanlar

emre bahsettiğin ck one adındaki parfüm dün geldi.orijinali 130 du galiba. çakması 20 tl ye geldi.sıktım sabah arabaya bakalım akşam bindiğimde nasıl olacak.aldığımıza değer her halde.ramazan ramazan ters etki yapmasında.hani egzotik falan anlarsınya(:)

iyi etmişin memnun kalırsın.....

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yalnız ilk gün uyku sıkıntısı yaşattı demek ki sahurda sadece bi bardak su içip yatmak lazım oyalanmadan hemen uyumak lazım yoksa şimdi malak gibiyim uyku akıyor gözlerimden Rabbim afftesin

KötüKedi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sabah bende uyuya kalmışım hanım kaldırdı gittim kanepeye uzanmıştım üstümü giydikten sonra dalmışım.allahtan trafik yoktu bu gün neden acaba herkesmi geç kalktı sabah anlayamadım

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lailahe illallah ve cellehü edası ile, Rabbim muradımızı ver melekler duası ile. Lailahe illallah kalbimizi karartma, rızkımızı azaltma, kabrimizi, daraltma, senden başka kapı aratma, muhannete muhtaç etme. Lailahe illallah imanla sabır, Muhammedün Resullullah azapsız kabir. Allahım beni af eyle, her derdimi def eyle, rızkımızı bol eyle, kabrimizi nur eyle, sual meleklerinin cevabını muktedir eyle.

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amin Murat abi cıncık gibi olduk ha bu duayı okuyunce inaşallah Rabbim kabul eder

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amin Murat abi. sağol dua için
cümleten hayırlı ramazanlar arkadaşlar

sahura kalkmak uyku sıkıntısı yapıyor ama o da orucun bi parçası
yarısı açlık yarısı uykusuzluk işte, o yüzden sahuruda tam yapmakta fayda var...