OPCOM ile neler yapılabilir ? Tecrübeleriniz nelerdir ?

Astra-J806

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hepinize hayırlı bereketli günler dilerim. 2012 Astra J Cosmo aracıma hata kodlarını okumak , aracın arızalarını görmek ve bilgi ekranına birkaç ekleme yapmak için opcom cihazı aldım. Bu cihazın bunlar dışında neler yapabildiği ile ilgili pek bir video ya denk gelmedim. Opcom hakkında bilgisi olan ve kullanıp tecrübesi olan arkadaşlar varsa deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim. Bu konuyu merak eden herkes için faydalı olabilir.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hepinize hayırlı bereketli günler dilerim. 2012 Astra J Cosmo aracıma hata kodlarını okumak , aracın arızalarını görmek ve bilgi ekranına birkaç ekleme yapmak için opcom cihazı aldım. Bu cihazın bunlar dışında neler yapabildiği ile ilgili pek bir video ya denk gelmedim. Opcom hakkında bilgisi olan ve kullanıp tecrübesi olan arkadaşlar varsa deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim. Bu konuyu merak eden herkes için faydalı olabilir.
Şimdi önce bişey yapmadan öne yapacagin bölümün orj. Yedeğini al

Ahmetcan34

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Bu önemli bir durum peki yedeğini nasıl alacağım ?
Aşırı önemli bizim arabalarda kaan üstatda da aynı sorun var sırf bu yüzden . Şuan mesela su eksik uyarınısı vermiyor çok dikkatli ol. Nereye girdiğinde neye bastığında dikkat et. Gerekirse her yaptığını fotoğrafla