ÇÖZÜLDÜ Radyatör fanı sürekli çalışıyor

vural272727

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra h kasaların normalde çalışma ısısı 100 110 arasıdır 109 termostat açar 113 ilk kademe fan 118 ikinci kademe fan acar bundan korkmayın diğer araç markalarının hararet yapması demek bu ısılar opelin motorlari sıcak çalışıyor lar bana bir kaputu açıp resmini atarmisiniz tam olarak görebileceğim şekilde hem motoru hem kaput kısmını sorun çıkarma ama oraya suyun nereden geldiğini bulmak gerekli
ve motor sıcak iken kaputu acın yedek su deposuna bakın kaynatma varmı diye fokurdar sonra motoru stop edip tekrar göz atın su kaynatıyormu diye ve motorun su borularına göz atın motoru stop ettiğiniz de dinleyin bir yerden fısss diye ses duyuyormusunuz
Termostat da kaçak varmış bir vidası kırılmış su eksiltiyor araba şimdi değiştirdiler.vınnn diye bir ses geliyor stop ettirdiğimde. Araba yanımda değil şimdi fotoğraflarını çeker yollarım üstad.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
vınlamayı su pompası yapabilir

vural272727

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vınlamayı su pompası yapabilir

1313493B-C127-4CA2-8EFD-77B7422C8227.jpg
648C4481-99FA-4C4F-BC17-C146E6B91F3C.jpg

Üstad ön tamponun altına cam tarafında plastik şerit çektik. Cam tarafındaki ön tampon altındaki plastikte çok yumuşak normal mi ?

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
üstad o beyin kablolarını iyice sokete kadar yalıtmak gerekli camin sileceklerin altında ki plastik uçunda boydan boya fitil var yumuşak ondan bahsediyor san o yumuşak olur ama diğer yeri anlamadım kusuruma bakma

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
fitil yerinde duruyor başka su girmez birde boğaz kelebeği su borusu var altında ve yanında ama oda patlasa fark edersin zaten su kalmaz

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
şimdi fark ettim ön kaput can tarafına fitil boydan boya onu diyorsun degilmi üstad

vural272727

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi fark ettim ön kaput can tarafına fitil boydan boya onu diyorsun degilmi üstad
Evet ince bir plastik attık alttaki fitile denk gelecek şekilde.Dediğiniz fitilin yumuşak olması normalse acaba yapıştırıcı yıpranmış altından kaçırıyor olabilir mi?Bu fitili devdğiştirmem gerekir mi? Çünkü beyinin üstüne bakarsanız Fitilin altındaki kaportanin sağı solu tozlu ama beyinin üstü siyah gözüküyor. Boğaz kelebeği yerini anlamadım üstad. İki gün yağmurluydu bayağı hava bir sıkıntı yaşatmadı şimdilik.

vural272727

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üstad o beyin kablolarını iyice sokete kadar yalıtmak gerekli camin sileceklerin altında ki plastik uçunda boydan boya fitil var yumuşak ondan bahsediyor san o yumuşak olur ama diğer yeri anlamadım kusuruma bakma

Nereden yaptırabilirim üstad yalıtımı ?

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Nereden yaptırabilirim üstad yalıtımı ?
aslında soketin içine su girmemesi lazım etrafında conta var ama olmuş bir kere valla onu bir oto elektrikciye götür dicemde uğraşmazlar biraz daha satar gönderir seni üstad

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Evet ince bir plastik attık alttaki fitile denk gelecek şekilde.Dediğiniz fitilin yumuşak olması normalse acaba yapıştırıcı yıpranmış altından kaçırıyor olabilir mi?Bu fitili devdğiştirmem gerekir mi? Çünkü beyinin üstüne bakarsanız Fitilin altındaki kaportanin sağı solu tozlu ama beyinin üstü siyah gözüküyor. Boğaz kelebeği yerini anlamadım üstad. İki gün yağmurluydu bayağı hava bir sıkıntı yaşatmadı şimdilik.
aynen fitil tam denk gelmiyordur kapıya o yüzden olabilir su gelmesi normal üstad o yumuşaktır onun takıldığı yer baya sert oturması lazım inşallah da olmaz artık sebebi o gibi