Polen filtresi hakkında

asas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracım 2003 astra g sedan 1.4 club internetten polen filtresi siparişi vereceğim fakat behr mi delphi mi bilemiyorum sökmekte istemiyorum ki zaten sökümü zor aynı modelden aracı olan arkadaşlar bilir belki yada bilgi sahibi olan varsa memnun olurum.

a.culcu

Kayıtlı Kullanıcı
02-Adıyaman
Siteyi ziyaret et
Hangisi ucuzsa onu al.

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Onlineyedekparca.com
Burayi siparişi vermeden önce arayın veya online destekten sorun.
Gerekirse şase no ile uygun parçayı direk söylerler.

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar MANN filtre olarak polen filtresi alacağım. Bugüne kadar hep karbonlu olarak aldım. Her sene değiştiriyorum polen filtresini. MANN' ın karbonlu ile karbonsuz filtresinin arasında 55 tl fiyat farkı var. İlginç gerçekten. Neredeyse 2 kat fark var. Karbon sadece koku anlamında mı faydalı. Daha önce normal filtre kullanmadığım için aradaki farkı bilemiyorum. Açıkcası bir kez denesem mi diye düşündüm. Bu açıdan tecrübe eden var mı?

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Karbonlu filtre tozu daha iyi tutar ama fiyat farkı çokmuş...Çok fazla tozlu topraklı bir yerde değilseniz şahsen normal filtreyi alın derim..

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar MANN filtre olarak polen filtresi alacağım. Bugüne kadar hep karbonlu olarak aldım. Her sene değiştiriyorum polen filtresini. MANN' ın karbonlu ile karbonsuz filtresinin arasında 55 tl fiyat farkı var. İlginç gerçekten. Neredeyse 2 kat fark var. Karbon sadece koku anlamında mı faydalı. Daha önce normal filtre kullanmadığım için aradaki farkı bilemiyorum. Açıkcası bir kez denesem mi diye düşündüm. Bu açıdan tecrübe eden var mı?
Karbonsuz filtre kullanırken yağmurlu havalarda çok kötü bir nem/rutubet kokusu oluşuyordu aracın içinde. Karbonsuz filtrenin orjinal gm olduğuna eminim çünkü yetkili serviste bakım yapılmıştı ve o tarihlerde yetkili servisler gm harici bir ürün kullanmıyordu. Sonraki bakımlarda hep karbonlu filtre kullandım ve bahsettiğim kokuyu bir daha hiç almadım. Bu arada filtron, bosch ve gm karbonlu filtrelerini kullandım, aralarında bir fark göremedim.

• Beğen
Tepkiler: kaanrevan