Plastik tavan çıtalarına pasta cila sürülmüş nasıl giderilir?

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın önceki sahibi araca pasta cila yaptırmış tavan çıtasının birinin üzerine polisaj makinası çıkmış bir 13cm uzunluğunda bir beyazlık var hangi ürünü kullanırsam bu lekeden kurtulurum boyayarak renk tuturulabileceğini sanmıyorum teşekkürler.

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selülozik tiner işe yarıyor ama bende ufak noktalar vardı pasta yapılırken sıçramış onları çıkardı bi deneyin isterseniz

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Tiner kaportaya gelirse cila ve boya korumayı da uçurur. Bence önce siyah renkli silgi ile silmeyi deneyin.

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim başıma on ızgara da aynısı geldi, önce silgi demedim olmadı, sonra tiner denedim yine olmadı, baktım olacak gibi değil aldım elime siyah plastik spreyi, sıktım bir kapağa ve dis fırçası ve temiz bir sünger parçası ile iyice yedirdim, çok güzel oldu
Saygılar.
HTC cihazımdan gönderildi.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de ön siyah ızgarada olmuştu. Kalitelisinden kolonya ile pamukla hafif ovarak çıkıyor.

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sert fırça ile araba yıkarken ovalayın çıkıyor sıcak su olursa işi daha da kolaylaştırır ben öyle temizliyorum cilaladıktan sonra tabi ciladan cilaya farklılık gösterebilir

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam çok sıkıntı olmuyor canını sıkmıyorsa önce pamuk ve kolonya ile biraz sil tam çıkmıyor. Sonra her yıkamada biraz biraz azalıyor derken yamur vs vs 2 aya kalmıyor etkisini kaybediyor :) yani eskisi gibi siyah oluyor