Vectra B me Pasta + Cila + Boya Koruma Yaptım

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi cok guzel olmus eline saglik bende de ayni rengi vardi pasta cila derken bayagi ugrasmistim bende. ama senin kadar profosyonel olmamistim... bide merak ettigim soru da : arabanin bu parlak halini gorenler komple boya mi var demesinler ? :)

Teşekkürler Ali, bu işte kullanılan malzemenin kalitesi çok önemli, sadece pasta, cila ve boya koruma malzemesi değil, kullandığın sünger bile kaliteli olmak zorunda. Ayrıca parlak hali konusunda haklısın :)

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam benım aracımda bayagı bır cızık var hatta derın cızıklerde var senın kullandıgın Meguiars 105 Ultra Out Compound Çizik çıkarıcı pastayı kullansam işime yararmı ve nerden aldın fiyat?

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam benım aracımda bayagı bır cızık var hatta derın cızıklerde var senın kullandıgın Meguiars 105 Ultra Out Compound Çizik çıkarıcı pastayı kullansam işime yararmı ve nerden aldın fiyat?

Tırnak giren çiziklerde işe yaramaz. Yüzeysel ufak tefek çizikleri yok eder. Çizik çıkarıcı sıralamasında 105 12/12 olarak en güçlü çizik çıkarıcıdır bunuda belirteyim ayrıca. Ben İzmit Körfez sanayi sitesinden aldım, internetten erdem boya diye arattırın google den online olarak alabilirsiniz.

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tırnak giren çiziklerde işe yaramaz. Yüzeysel ufak tefek çizikleri yok eder. Çizik çıkarıcı sıralamasında 105 12/12 olarak en güçlü çizik çıkarıcıdır bunuda belirteyim ayrıca. Ben İzmit Körfez sanayi sitesinden aldım, internetten erdem boya diye arattırın google den online olarak alabilirsiniz.

pekii benım derdımee care olabılcek bır pasta bılıyormusunuz?

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

pekii benım derdımee care olabılcek bır pasta bılıyormusunuz?

Bilmiyorum. Çizikler derinse benim yaptığım gibi boya onarma yapabilirsiniz. Oto boyacısına gidin, aracınızın boyasından onarım için isteyin, ufak rötuş fırçasıda alın. ( boyacıda vardır ) orada size nasıl uygulayacağınızı ayrıntılı olarak anlatırlar zaten.

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde yüzeysel fırça çizikleri var güneşte harelenme olarak çok belli oluyo en basit yollu nasıl giderebilirim illa pasta mı atılması gerekir

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde yüzeysel fırça çizikleri var güneşte harelenme olarak çok belli oluyo en basit yollu nasıl giderebilirim illa pasta mı atılması gerekir

Pasta gerekir, harelenme sadece pasta sırasında ortaya çıkan hareleri yok ediyor.

CHa.AY

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ne yerim ne de malzemem var :/ keşke yapabilsek emeğinize sağlık gerçekten güzel olmuş...

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah ellerinize saglık çok güzel olmuş