Plakadan kaza sorgulama

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba, herkese ailesiyle ve sevdikleriyle mutlu bayramlar dilerim öncelikle.

Benim sorum; aracın kaza durumunu plakasını yazıp öğrenebileceğimiz bir site varmı? Varsa benimle paylaşabilirmisiniz?

Çok teşekkür ederim.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
efe tam bilmiyorum ama cep telefonunda plakayı yazıp bir yere msj atıyordun. eğer aracın büyük bir kazaya karışmış ise cevap geliyordu sana. böyle bişeyler var ama... tam bilmiyorum.

eL_nino

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merak ettim gercektende bu sistem nasil calisiyor.Bu bilgiler nerede veya nasil bir havuzda toplaniyor ve nasil paylasiliyor.Ozellikle altyapisini merak ettim varsa eger boyle birsey.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merak ettim gercektende bu sistem nasil calisiyor.Bu bilgiler nerede veya nasil bir havuzda toplaniyor ve nasil paylasiliyor.Ozellikle altyapisini merak ettim varsa eger boyle birsey.

sigorta şirketlerinin aralarında oluşturdukları sisteme aracın her kazası kayıt ediliyor sms ile bilgi istediğinizde bu havuz tarzı sistemdeki bilgiler size gönderiliyor.tabi aracın hasarı kaskodan karşılanmamışsa araç sanayide sahibi tarafından tamir görmüşse gözükmüyor

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ervis Ücretleri:
Hasar servisi 7 SMS/14 kontör - Kaza servisi 5 SMS/10 kontör - Trafik servisi 5 SMS/10 kontör - Kasko servisi 5 SMS/10 kontör - Mağdur servisi 4 SMS/8 kontör
Böyle güzel bir ücretide var Efe, benim son faturada sadece 20 tl sorgulama var ordan biliyorum :)
http://www.tramer.org.tr/
Bu sitedende sorgulama yapabiliyorsun ama sadece plaka yetmiyor; şaşe,motor no v.s. herhangi başka bir numarada gerekiyor.

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tramer den kontrol edılebılıyor ama bunun ıcın yetkılı bır sıgortacının yada noterın kullanıcı sıfresıı ve parolası lazım

haso6718

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sms ile yapılıyor
2003 den bugune tüm kayıtlı hasarlar görülebiliyor demişlerdi.