pıoneer ts-w 307d4,pıoneer hoparlör için amfi?

servetdilek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pıoneer ts-w 307d4,pıoneer bi çift hoparlör için amfi ne önerirsiniz?

250 300ytl arası?

TmaC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece bass ı beslemeyi düşünüosan mono bi amfi tavsiye ederim süper olur waLLa:good:

OKİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hem bası hem kolonları tek anfiden besliceksen tavsiyem belirttiğin fiyat aralığında jbl 75.4 olur .

servetdilek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
JBL 75.1 en iyisi bu olcak artık heralde..yakında alırım hepsini inş.

OKİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
d4 baslar 2ve 4 ohm da çalışabiliyor belirtilen fiyat aralığında bu anfi uygundur bence 4 ohm olarak bağlar ve sorunsuzca kullanır ;)

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anfiyi 75.4 aldım bass da 1202d jbl 30 cm... oktay bilir... ama bu kombinasyonu iyi öttüremedim... takan arkadaş bu işin kabinin portlu degil de tam kapalı olmasından ve de oktay ın dediği şekilde yapılan teybin arkasından ayrıca oluşturulması lazım etmeyen anfi çıkışının kullanılmamasınndan kaynaklandığını söyledi...oktay ın dediği gibi teyp çıkışlarını direk olarak anfiye dediği baglantı noktasından yaptırdım... takan arkadaş gönülsüz de olsa yaptı ama sonra ben sana dedim diye başımın etini yedi hatta anfi sahte mi diye de sordu artık yuh dedim ona... oktay acaba bizim atladığımız bir husus mu var yoksa bu kabinin portsuz olmasının ( sayen de ) etkisi düşündüğümüzden fazla mı...

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada astra h nin balupunkt olan teybinin çıkış güçleri nedir bileniniz var mı... bir de iki arka iki ön kapı da iki tane de aynalarda ufak hoparlor var bu kombinasyon komponent dediğimiz şey midir yoksa bunlar birbirinden bağımsız hoparlorler midir... bu takımın güç degerleri nedir... hani bunları aynı ebatlarda kaliteli marka ile değiştirsek olur mu... oktay sen bilirsin bu işi

OKİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anfiyi 75.4 aldım bass da 1202d jbl 30 cm... oktay bilir... ama bu kombinasyonu iyi öttüremedim... takan arkadaş bu işin kabinin portlu degil de tam kapalı olmasından ve de oktay ın dediği şekilde yapılan teybin arkasından ayrıca oluşturulması lazım etmeyen anfi çıkışının kullanılmamasınndan kaynaklandığını söyledi...oktay ın dediği gibi teyp çıkışlarını direk olarak anfiye dediği baglantı noktasından yaptırdım... takan arkadaş gönülsüz de olsa yaptı ama sonra ben sana dedim diye başımın etini yedi hatta anfi sahte mi diye de sordu artık yuh dedim ona... oktay acaba bizim atladığımız bir husus mu var yoksa bu kabinin portsuz olmasının ( sayen de ) etkisi düşündüğümüzden fazla mı...
size tavsiyem sisteminizi kurdurduğunuz yerdeki arkadaşa rca çıkışı olmayan bir cihazı elinizdeki anfiye ne şekilde bağlayabileceğinizi sormanız olur eğer siz cevabınızı aldıktan sonra bunu bizede açıklarsanız bizide sevindirirsiniz ikincisi 50 -55 lt civarında olması gereken bir kabini 28 lt yapıp gerekçesinide portun unutulmuş olmasını göstermeniz enteresan bilindiği üzere kabin gerekli lt de yapılır ve en son portu açılır.