Pert aracımı toplamışlar, satıyolar !!

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
İlk açık arttırmalar hep bu şekilde oluyor ;) O araba alan olmazsa ki olmayacak alt teklif verenlere kalır.Tahminimce 5.500-8500 aralığında gider detaylı araştırma sonucunda.Gözükeni bu aracın altıda önemli.

bakalım favorilerime ekledim ilanı gelişmeleri takip edicem...

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Piyasaya bak kazalı araba dolu. Ekpertiz de aldık aracı alırken bişey yok dediler ama şimdi şüphelenmeye başladım. :)

ben eski corsayı alırken ekspertiz yaptırdım adamlar alınır dedi.. sonra anadolu sigortadan kasko yaptırmak istedim adamlar araç pertten çıkma yapamayız dedi :confused::confused: şokkk :D

neyse eskide kaldı bunlar..

BluuBZeR0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yıl sanırım 2002.. Fiattan bi araba almıştık.. 0'dı araç.. 1 hafta sonra ön takım ve Kaputun boyalı olduğunu farkettik.. Meğersem araç Tırdan kafa üstü çakılmış yere.. Değiştirmişlerdi yenisi ile aracı.. Yani bunlara şaşırmamak gerek :D

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şaka gibi bende katıldım furyaya ...

Benım eski aracım da satılık pert olmuştu http://www.sahibinden.com/lpg_li_cooook_temiz_vectra_cdx-52WQQaXQQ19234311WQQpXQQdisplayitem

Birşey değil araç bendeyken 150000 civarlarında pert olmuştu ve hali pek iyi değildi şimdi 120000 de çok temiz diye satıyor sahibi :) Arabanında içine etmiş ön tampon altı yok jantları değiştirmiş.Direksiyon erimiş resmen.Yazık yazık bendeyken çiçek gibiydi.

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benım eski aracım da satılık pert olmuştu http://www.sahibinden.com/lpg_li_cooook_temiz_vectra_cdx-52WQQaXQQ19234311WQQpXQQdisplayitem

Birşey değil araç bendeyken 150000 civarlarında pert olmuştu ve hali pek iyi değildi şimdi 120000 de çok temiz diye satıyor sahibi :) Arabanında içine etmiş ön tampon altı yok jantları değiştirmiş.Direksiyon erimiş resmen.Yazık yazık bendeyken çiçek gibiydi.

Hahah :) Dökülün bakalım :)
Bu kes 52 o zaman, değil mi çağrı ?

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kardeş anlam veremedim bu işe aceba body kit'imi aldılar senin arabanın?

Moderatörün son düzenlenenleri:

yalcoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlan hala güncel ama altına bi not düşülmüş :)

NOT: BAZI ARKADAŞLAR ARAYIP BU ARACIN PERTTEN ÇIKMA OLDUĞUNU SÖYLÜYORLAR. BU ARAÇ SAĞ TARAFTAN KAZALI İDİ VE BU YÜZDEN ÇEKME BELGELİ İDİ. SAĞ TARAFTAN BAŞKA DARBESİ YOKTUR ŞASE VE MOTORUNDA EN UFAK BİR SORUN YOKTUR. SAÇMA SAPAN MESAJ YAZAN ARKADAŞLARA DUYURULUR.