pasta cila sonrası corsa:)

multicdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet güzel olmuş gerçekten :) yalnız tavsiyem cilalı oto şampuanı almanız olacak bende arabama boya koruma yaptırdım fakat bişeyi merak ediyorum korumadan sonra arabam bisikletli bir çocuk tarafından azcık çizildi boyaya birşey olmadı aksine az bişey bisikletin boyası bile çıktı benim bildiğim boya korumanın bu açığı kapatması diye düşünüyorum aceba yanlış mı düşünüyorum...?

saygılarımla mltcdt

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boya koruma çizik için birşey yapmaz sadece araç üzerine.Ağaç reçinesi kuş pisliği vb. nedenlerden ötürü oluşan kirlerin boyaya yapışmasını geciktirir.

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç 20 plka ama denizlidemi bu yaptırdığınız yer ???

Araba kayınvalideme diye almıştık, benim arabayı satınca bize kaldı. O yüzden 20 plaka. Eşim denizlili bu arada. Acıpayamdan. İzmirde pasta cila yaptırdığımız yer.

aliergun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.hobbyrc.com
Pasta cila Boya koruma işlemi gerçekten aracın duruşunu çok değiştiriyor.

Ben temizlik ve boya koruma işlemimi kendim yapıyorum. Gerekli ekipmanları tedarik etmiştim daha öncesinde. biraz tecrube edindikten sonra zor olmayan bir uygulama. sadece vakit istiyor.

kendi boya koruma işlemini yapmak isteyenler için www.skodaturkiye.com inanılmaz bir kaynak. Bu işin ustaları orda. ve inanılmaz bir bilgi paylaşımı var. Sadece başlangıç maliyeti biraz yukse. oda 3-4 araçtan sonra telafi etmeye başlıyor :)

Buda benim arabam. Tamponlar verniksiz olduğu için parlamıyor. yeniden boyanıcaklar:)
45014216.jpg

32209581.jpg

37774174.jpg

60527477.jpg

29452278.jpg

img2706i.jpg

img2700vl.jpg

img2699gp.jpg