Park lambalarını gündüz farı yapalım.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben çok memnunum kardeşim daha önceki park ampüllerini 2 tl ye almıştım sadece görüntü vardı aydınlatma yoktu. elektrikçiye gittim bunların daha güçlüsü yok mu diye o da aksesuarcılara bak dedi. bende gittim aldım 35 tl ye bayağı fark etti. bunlarda led artı ucunda ufak bir mercek var hem ordan ışık veriyo hemde yanlarında 2 şer tane led var ordan veriyo. ben beğendim işimi fazlasıyla görüyo tabi siz beğenirmisiniz bilmiyorum. bu arada 60-70 tl ye olanıda vardı ben pahalı diye almadım.

Şöyle bir şey sanırım bahsettiği arkadaşımın. Girişi farklıdır muhtemelen. Corsa C lerin park ampullerinin tipi ne olarak geçiyor bilmiyorum.[/QUOTE]

evet evet bunun aynısı çok iyi oldu bu resim. bu ampülleri eski parkların yerine taktık çok güzel oldu.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 14:58 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 14:56 ----------

bu arada ilk mesajda tanesi 35 tl demişim yeni farkettim demek istediğin çifti idi bir kutuda çıkıyor o şekilde demiştim.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 15:00 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 14:58 ----------

Ben 35 değilde 15 liraya almıştım abi çiftini. Seninkiler daha güçlü olsa gerek..

resmi paylaşınca karşılaştırırsın aradaki fark belli olur.

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendekiler 9 ledli..hem gündüz farı hem american park görevi gördü :)

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nette alışveriş sitelerinde t10 diye aratınca çıkıyor sanırım.bendekiler yurtdısından gelmeydi baska forumdan bi abimizden almıstım.uzak dogu malı.

tabi arıza yakmayanlardan almanız gerekli

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Resimleri cektim

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 18:58 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 18:56 ----------

yby9amar.jpg
usa4eqem.jpg
ara2ered.jpg

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 18:59 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 18:58 ----------

emetadar.jpg

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Park kardesim bunlar bende ilk takinca sasirmistim aydinlatmasi cok guzel

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa C ye orj gibi duran 5'li ledlerin yapıldığını görmüştüm..Gündüz seyir lambası olarak :confused: böyle bir şey deneseniz? Ben philips in 5 ledlisini aldım..Gayet iyiler...Tamponda ona göre yer de vardı..

kdr20_88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki arkadaşlar bu çorsa c lerin park ampullerinin tipi adı sanı nedir. piyasada ne diye geçer?