Park lambalarını gündüz farı yapalım.

kdr20_88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar.
2001 Corsa C aracımda olan küçük park lambalarını nasıl bir ampul ile değiştirirsek ekte resimlerde de gösterdiğim gibi (genelde vw lerde bulunan) gündüz farı gibi canlı yanmasını sağlayabiliriz ?

Ekli dosyalar

• imagesU6U3H00A.jpg
    imagesU6U3H00A.jpg
    7.9 KB · Görüntüleme: 132
  • kchtl.jpg
    kchtl.jpg
    89.1 KB · Görüntüleme: 109

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben daha yeni aldım tanesi 35 tl ye aksesuarcılarda bulunuyo genellikle led park ampulü çok güzel bir aydınlatması var sanki normal far gibi yanıyor.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet park ampulünün yerine takıldı ama yine park ampulü olarak kullanıyorum yani gündüz farı diye değil. sadece aydınlatması çok güzel o ampullerin bilgi vermek için söyledim. resimdeki passatın ışıtması kadar ışıtıyo ben çok memnunum.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arif bey bana diyorsanız resim yok ama akşam eve gidince çeker burda paylaşırım inşallah.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arif bey bana diyorsanız resim yok ama akşam eve gidince çeker burda paylaşırım inşallah.

Aynen abi bende merak ettim, paylaşırsan sevinirim.
Bi de sana zahmet ampulün hangi marka olduğunu söyleyebilirmisin...

Bende LED taktım parklara, 4lü led. Ama öyle ahım şahım bir aydınlatma yok.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam isten cikar cikmaz cekerim resmi. Markayi bilmiyorum kutuyu atmistim aldigim yerdeki adama sorarim olmazsa

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 13:51 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 13:38 ----------

Bende LED taktım parklara, 4lü led. Ama öyle ahım şahım bir aydınlatma yok.[/QUOTE]

valla ben çok memnunum kardeşim daha önceki park ampüllerini 2 tl ye almıştım sadece görüntü vardı aydınlatma yoktu. elektrikçiye gittim bunların daha güçlüsü yok mu diye o da aksesuarcılara bak dedi. bende gittim aldım 35 tl ye bayağı fark etti. bunlarda led artı ucunda ufak bir mercek var hem ordan ışık veriyo hemde yanlarında 2 şer tane led var ordan veriyo. ben beğendim işimi fazlasıyla görüyo tabi siz beğenirmisiniz bilmiyorum. bu arada 60-70 tl ye olanıda vardı ben pahalı diye almadım.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 35 değilde 15 liraya almıştım abi çiftini. Seninkiler daha güçlü olsa gerek..

kdr20_88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam isten cikar cikmaz cekerim resmi. Markayi bilmiyorum kutuyu atmistim aldigim yerdeki adama sorarim olmazsa

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 13:51 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 13:38 ----------

Bende LED taktım parklara, 4lü led. Ama öyle ahım şahım bir aydınlatma yok.

valla ben çok memnunum kardeşim daha önceki park ampüllerini 2 tl ye almıştım sadece görüntü vardı aydınlatma yoktu. elektrikçiye gittim bunların daha güçlüsü yok mu diye o da aksesuarcılara bak dedi. bende gittim aldım 35 tl ye bayağı fark etti. bunlarda led artı ucunda ufak bir mercek var hem ordan ışık veriyo hemde yanlarında 2 şer tane led var ordan veriyo. ben beğendim işimi fazlasıyla görüyo tabi siz beğenirmisiniz bilmiyorum. bu arada 60-70 tl ye olanıda vardı ben pahalı diye almadım.[/QUOTE]

Şöyle bir şey sanırım bahsettiği arkadaşımın. Girişi farklıdır muhtemelen. Corsa C lerin park ampullerinin tipi ne olarak geçiyor bilmiyorum.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    34.2 KB · Görüntüleme: 76