özel plaka

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: özel plaka

bende eşimle benim isimleri aldım EG birde asıl memleket plakasını den getirdik iyi oldu EG 0880 Agaya beleşşş :D

Alper_J

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
ALPER onada şükür yaa..sen gene baglamayı yap ilerde onuda alır.. 005hihih 005hihih
tabiki bülent abi :D İlk arabam astra j oldugu ıcın kendimi çok şanslı sayıyorum :D

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim arabalar hep YN plaka olmuştur. Astrayi aldığımda da YN istiyordum. Tanıdık polisle bakarken YN 185 denk geldi. Diğer araba da YN 186; 185'i görünce hemen atladım.  011zaa

joseph33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bilmeyenler için söyleyeyim eğer alacağınız plakayı e devletten sorgulayıp boş görünüyorsa trafikten o plakalı aracın pertten dolayı trafikten çekilip çekilmediğinide kontrol edin eğer pertten çekilme ise o plakayı trafikten çekilme tarihinden itibaren 3 yıl boyunca başka bir araca vermiyorlar. Ben alırken bu şekilde hataya düştüm gittim 33AYY20 alacaktım eşim denizlili(20) olduğu için ama memur dedi o plakalı araç pert olmuş 3 yıl sonra alabilirsin dedi bende mecburen boşta bulunan 3 seçenekten birini seçmek zorunda kaldım. Bu arada 100 lirada bağış yatırdım. Artık bundan sonraki aracımda alacağız bu plakayı.

O

Omeryuce61

Bilgi Girilmemiş

Genelde hep sonu 61 denk getirmeye çalışırız. Abime araba aldığımızda şubeden tanıdığımız birine sordurttuk sonu 61 ne var diye şans ya YUC plakalar başlamış dağıtılmaya soyadımızda YÜCE sonu da 61 olanı tuttuk :) normalde 2000 istediler 1000 tlye bitirdik. Şimdi yeni alacağım astraya adımı yapmak istedim ama başa O harfi gelmiyormuş. Bende YCE almaya karar verdim 61 de boş yarın öbür gün ararım şubeyi inşallah ayarlayabilir bana değiştirdiğim her arabaya taşırım plakayı

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Omeryuce61 link' Alıntı:
Genelde hep sonu 61 denk getirmeye çalışırız. Abime araba aldığımızda şubeden tanıdığımız birine sordurttuk sonu 61 ne var diye şans ya YUC plakalar başlamış dağıtılmaya soyadımızda YÜCE sonu da 61 olanı tuttuk :) normalde 2000 istediler 1000 tlye bitirdik. Şimdi yeni alacağım astraya adımı yapmak istedim ama başa O harfi gelmiyormuş. Bende YCE almaya karar verdim 61 de boş yarın öbür gün ararım şubeyi inşallah ayarlayabilir bana değiştirdiğim her arabaya taşırım plakayı
cok para 1000 tl
tanıdık yokmuydu

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gokhan link' Alıntı:
bende 1000 tl verdim bülent
haydaaa corba parasını gectım resmen adamlara maaşını vermişiniz
ben emnıyet amırıne soyledım subeden telefon actı polıs butun plakaları okudu begendıgımı aldım
ısmım olan başka yerdeydı ıkametgah taşımakla ugraşmadım arabanın heyecanından

gokhan11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

senin torpilin var o zaman 750 teklıf ettım yok dediler bende 1000 verdım