Jant eğrilmiş...

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar dün bir çukura girdim ki sormayın. Siyah kar suyu dolmuş çukura simsiyah su.. Eee tabi haliyle bir kütürdeme sesiyle eşim yanımda öyle sarsıldı ki. Hızım 40 km var yok. O hızda bile nasıl bir sestir...

Gece görememiştim. Bugün sabah baktığımda ne göreyim... Jant eğrilmiş. Jantlar demir, plastik kapağı var ama kapağa birşey olmamış. Bu şunu gösteriyor, en azından darbeyi çok almamış. Ama biraz daha darbe alsa lastik de patlayabilirmiş, çünkü çok belli lastik kenarlı görünmeye başlamış. Başka birimlere zarar vermişmidir acaba diye düşünmeye başladım şimdi. Çok da büyük bir kasis değil di jantı eğecek kadar aslında. Anlamadım...

Garantiden bunu halletme gibi bir durum yok değil mi? Aracım henüz 1800 km de. Nazar değdirdik gece gece...

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
sac jant kolay düzeltilir, çok takmayın kafanıza.

Ama ben olsam ilk belediyeye şikayet email/mektubu yollardım.

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
sac jant kolay düzeltilir, çok takmayın kafanıza.

Ama ben olsam ilk belediyeye şikayet email/mektubu yollardım.

Onu çoktan yaptım hocam. Şikayet bildirimini yazmak oldu sabah ilk işim. Bu kadar vergi ödüyoruz karşılığında bunu hediye ediyor arkadaşlar. Bravo...

MtnAkdeniz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun umarım fazla bir masrafın çıkmaz. Genelde yagmur kar suları birikiyor cukurun derinliği farkedilmiyor haliyle hızlı giriliyor benimde başıma çok geldi daha dikkatli olunması lazım belediyenin bu durumu tınlayacağını zannetmiyorum

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Lastik kontrolü yaptırın balon olmuşsa ileride başınıza iş alırsınız, rot balansciya gidin janti duzeltirler salt tarafida kontrol ederler, geçmiş olsun...