Otomatik vites sevenler derneği

6868

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
315 000 km de şuana kadar sıkıntı olmadı sadece ilk alındığında o seri şanzıman sorunlu olduğundan değişim olmuş 40 000 civarında mükemmel

marcelle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de arabama 2 gün önce kavuştum, şu an 103 km. oldu. Otomatik vitesten çok memnun kaldım, inanılmaz rahat. Almayı düşünen herkese kesinlikle tavsiye ederim.

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Aranıza yeni katıldım saygılar

madman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdiye kadar kendime ait 3 aracım oldu 3 ü de otomatikti ve bundan sonrakilerde yine otomatik olacak, ancak tercih yaparken manuel vites değişmine imkan veren yarı otomatiklerden uzak durup tam otomatik almaya dikkat ediyorum, zaten vites değiştirmeyi sevsem neden otomatik alayım... yarı otomatikler tam otomatiklere göre daha karmaşık olduğundan arıza çıkarma olasılığı daha fazla... birde şu otomatik vitese bayan işi diyen cahil takımına konu açılınca iyi bir cevap veriyorum, arkadaş otomatik vitesi bayan bile rahatlıkla kullanabiliyorsa erkek misli misli rahat kullanır zuhahahaaaa....

marcelle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, ben bir şey soracağım. Bazen bazı başka forumlarda otomatik araç almayı düşünüp de tavsiye isteyen kişilere verilen cevapları okuyorum; çoğu kişi Corsa'nın otomatiğinin sorunlu olduğunu yazmış. İçime kurt düştü yahu, benim arabam da Corsa otomatik, 1.5 ay kadar önce 0 km. aldım. Henüz Allah'a şükür hiç sorun yaşamadım ama insanlar neden kötülüyorlar bu aracı? Genelde otomatik Honda Jazz vs tavsiye etmişler. Otomatik Corsa'da ne gibi sorunlar yaşanabiliyor? Bu konuda tecrübeli arkadaşlar varsa ve birikimlerini paylaşırlarsa çok sevinirim.

HakanMert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende astra 2012 Easytronik aldım ve yıllardır Manuel'de araç kullanmış biri olarak iyiki Easytronik almışız diyorum hele uzun yolda hız sabitleyici ile mükemmel. Birde sıkıldınmı al Manuel'e Manuel olarak kullan harika bence kesinlikle tavsiyem Easytronik....