Otomatik vites sevenler derneği

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
]:Devet arkadaşlar ve değerli abilerim otomatik vites sevenler derneğini kuralım bence...opelin birçok modeli otomatik vites...eski tip otomatikler var...easytronikler de var..ben bu topic altında otomatik vitesin güzel ve kötü yanlarını konuşmak istemiştim..:)
saygılar...

ben başlayayım;ben tesadüf eseri aldığım için 1.5 sne içinde çok alıştım...bence (tamamen bence) otomatik olsun (araba)...özellikle istnbulda yaşayanlar için büyük nimet...ben memnunum yanii..:D

beğenmediğim özellikler arasında bazen ilk kalkışlarda soğuk havalarda 1-2 geçişi zor oluyor onunda normal olduğunu düşünerek kendimi rahatlatıyorum
:D
birde en büyük korkum bir gün arıza yapması..varsa başına gelen..paylaşalımm..28resize.jpg

Son düzenleme:

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
sercan tam otomatik senin araç.arıza falan yapmaz korkma.
easytronic var bende.çok dikkatli kullanıyorum.o arıza yaparsa o zaman bittik işte:D
benim son 2 aracım otomatik oldu.bu saatten sonra da manuele dönmem bir daha.şehiriçinde sık araba kullanan biri için büyük kolaylık.

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sercan tam otomatik senin araç.arıza falan yapmaz korkma.
easytronic var bende.çok dikkatli kullanıyorum.o arıza yaparsa o zaman bittik işte:D
benim son 2 aracım otomatik oldu.bu saatten sonra da manuele dönmem bir daha.şehiriçinde sık araba kullanan biri için büyük kolaylık.
oktay abi maşallah dee:D:D
ne o easytronikten memnun dğilmisin..tam otomatik mi daha iyi easytronik mi??kullanmadım hiçç??:(

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yıllardır araç kullanan birisi olarak otomatiğe sıcak bakmamıştım. Üç sene kadar önce eşime otomatik araç almak zorunda kaldım. Şu an iyiki almışım diyorum. Süper rahat bir şey. Önceleri çaktırmadan babamdan arabayı alırdım, şimdi eşimden. Ne güzel deh diyorsun gidiyor, çüş diyorsun duruyor. Allaha şükür şimdilik bir sorun çıkarmadı. Bizimki oldukca yaşlı (1991 model), ileride yenileme fırsatımız olursa gene Opelin otomatik versiyonu olur.

• Beğen
Tepkiler: garbis

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim araçta easytronic ve şu an 26.000 de çok şükür şu ana kadar herhangibir sorun çıkarmadı ve de çok memnunum iyi ki easytronic almışım diyorum

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
oktay abi maşallah dee:D:D
ne o easytronikten memnun dğilmisin..tam otomatik mi daha iyi easytronik mi??kullanmadım hiçç??:(
maşallah.
senin aracın aynısı kuzenimde vardı.daha önce kullandım.genel olarak güçlü bir motorla desteklersen tam otomatik daha keyifli.ama easytronic de 1,2 corsa da gayet başarılı çalışıyor.manuel kullanıma izin vermesi bazen çok işe yarıyor.
ayrıca konsolda daha şık duruyor vites bölümü:D

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabamı satmamın büyük bir sebebi otomatik bir araba almak:)geçen kullandım otomatik honda,milllet hayatını yaşıyormuşş beee:)bu ne rahatlık,

ERGÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimm aracım 50,000 km de ve easytronic maşaallah diyelim daha bir sorunu çıkmadı istanbul gibi büyük bir metropolde inanın çok büyük rahatlık bundan sonrada alacağım araç kesinlikle otomatik olur

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aracımı değisirsem kesinlikle otomatik alacam büyük rahatlık

derici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
22 yıl manuel vites kullandıktan sonra, 1,5 yıldır otomatik vites kullanıyorum.
Bir türlü sevemedim gitti. aracımı satıp hem manuel hemde diesel almak istiyorum.
Rahatlık açısından çok rahat. ama, kullanmak keyif vermiyor.