Otomatik vites sevenler derneği

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mazda diyip geçme, zamanında (1990lar) üstüste birkaç yıl en çok satan ithal marka olmuştu. kalite açısından toyota ile başeder ama son 10 yıldır mermerler yüzünden çok arka planda kaldı.
zaten amaç elde tutmak değil. millete benim arabadan daha cezbedici görünüyor. çünki benim arabadan toplasan 7 tane zor çıkar. belli bir piyasası yok. insanlar çekiniyor. dahada yaşlanmadan güzel bi turbo motora biniyim.

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mazda diyip geçme, zamanında (1990lar) üstüste birkaç yıl en çok satan ithal marka olmuştu. kalite açısından toyota ile başeder ama son 10 yıldır mermerler yüzünden çok arka planda kaldı.
zaten amaç elde tutmak değil. millete benim arabadan daha cezbedici görünüyor. çünki benim arabadan toplasan 7 tane zor çıkar. belli bir piyasası yok. insanlar çekiniyor. dahada yaşlanmadan güzel bi turbo motora biniyim.
Yakışır abimee :D:D

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi hayırlısı olsun iyi arabadır japonların en sorunsuz ve en sağlam motorlu aracıdır bence

kmp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben parça bazında demiştim yoksa lantis gazına gelmiştim 3 sene kadar önce ama burada parça biraz problem o tür arabalar için. turbolusunu duymamıştım 1,8 115hp diye biliyorum

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi hayırlısı olsun iyi arabadır japonların en sorunsuz ve en sağlam motorlu aracıdır bence

evet yabana atılmayacak bir kalitesi var, ama iş bitmiş sayılmaz. önce bi bakalım arabaya elle tutulurmu.
az binicez ama 2 gündede opeli aratırsa yanarız. bi zevkimiz araba var, oda giderse bittim ben.

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben parça bazında demiştim yoksa lantis gazına gelmiştim 3 sene kadar önce ama burada parça biraz problem o tür arabalar için. turbolusunu duymamıştım 1,8 115hp diye biliyorum

parça konusunda kesinlikle doğrusun. heleki bazı parçalarını getirmek bayağı zaman alıyormuş. heleki bulunduğun ilde mazda az ise parçacılar hiç stoklamıyor. bereket izmitde yan sanayi parçacısı var.

turbo konusunda yanlış anlaşıldım galiba. mazda turbolu değil. ama opeli satıp turbo volvo istiyorum. 850 t5 yada 850 R. aslında bir x70 var ama sanırım gücüm şu an için ona yetmez. amerikanlarında satılmaya niyeti yokki.

bu arada yeri gelmişken söyleyim. 75 oldsmobile omegam var. V8 otomatik klimalı. bu araba nova ile aynı kasa. motoru en küçük V8 lerden 260 cu-in. keyfi boya istemesinden başka bir derdi yok. yani tavsiye edebilirim gönül rahatlığıyla. ve fiyat olarakda çok cazip nakit 6000 liraya bırakıcam. takasda ederim. çevrenizde laf geçerse ve söylerseniz sevinirim. ilanı sahibinden.com da var.

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada bir arkadaş mail atmış bana. imzamın anlamını sormuş. değiştiriyimmi acaba. yanlışmı anlaşılıyorki.