Otomatik vites sevenler derneği

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle çok rahat, ama debriyajın zevkini alamıyorum ben. Gerçi yoğun şehiriçi trafiğinde manuel arabayla dolaşınca zorluğu anlıyorum ama yinede manuel diyorum. Ayrıca her an sorun çıkaracakmı diye dolaşmakta istemem. Manuelde daha kafam rahat. Şu an elimde bir otomatik birde manuel var, uzunyola giderken manueli, şehiriçi direk otomatiği alıyorum:)

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Beni de bu derneğe üye yazın. Aidatını öderim. Son anda ve sadece bir bakışta karar verdiğim otomatik araba bende bir tutku oldu. Aceba diyorum neden bu kadar karşıydım daha önce bu otomatik vitese? Tek sebebi var hiç binmemiştim ki. Ama bu vakitten sonra otomatikten asla vazgeçmem.

torumer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neden insanlar hala manuel tercih ederler anlamıyorum. adı üstünde tercih diyen olacak ama, yani naıl desem neydi o kendine eziyet etme sanatının adı. mazoşist mi ne onun gibi bişey mi bu acaba.

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neden insanlar hala manuel tercih ederler anlamıyorum. adı üstünde tercih diyen olacak ama, yani naıl desem neydi o kendine eziyet etme sanatının adı. mazoşist mi ne onun gibi bişey mi bu acaba.

Tepkilere hazırlıklı ol..! :)

MuL@T

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otomatik arkadaşlar:)başka yok:D
Avrupa'nın %97 si otomatik % 3 ü manuel kullanıyor,manuel kullananlara yarışçı diyorlar,ee bizde de yarışçı çok olduğu için;)otomatiği kabullenmek zor gelir gibi,önemli deil ben sağdan da geçerim:D:D

dogan_tire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
delikanlı adam bi debriyaja battımı vites atarken aragaz çektirecek :D:D otomatikte yapan varmı

gerçi bizim abiler yapıorda giderken bosa alıyor deliler sonra tekrar d ye getirıo ama mauelin 5 atarken zevkini hiç bir vites vermez

LeVeLuP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2006 yılının son aylarıydı. Opel yeni kasa çıkaracağından epeyce bir indirim yapmıştı C kasalar için. Doğal olarak tercihim Opel oldu. Ama geç kalmıştık.İstediğimiz aracı bir türlü bulamıyorduk.Kesinlikle dizel alacaktım ama hep opak renkler kalmıştı.Sonunda metalik şimşek gri bir tane buldum.Ama easytronic vitesti.2.000 tl daha pahalıydı.20 yıldır araç kullanan ben niye fazla para veripte hiç kullanmadığım bir nevi otomatik vites aracı alacaktım ki?Düz vites usta işi, otomatik ise acemi işi diye düşünürdüm hep.Mecbur kaldım istemeye istemeye aldım aracı.
İyiki mecbur kalmışım.Oh be rahatlık varmış.20 yıl boş yere uğraşmışım debriyajla vitesle.
Herkese tavsiye ederim.

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
delikanlı adam bi debriyaja battımı vites atarken aragaz çektirecek :D:D otomatikte yapan varmı

gerçi bizim abiler yapıorda giderken bosa alıyor deliler sonra tekrar d ye getirıo ama mauelin 5 atarken zevkini hiç bir vites vermez
wallah ben babamın transporterında manuel ihtiyacımı karşılayamya çalışıyorum şhiriçinde bir süre sonra sıkıoo...ben araba kullanırken kahve çay içmeye yemek yemeye alışmışım hem...var mı manuelde bunu yapabilen...hayatı kendine zor hale getirmek manuel araba kullanmak...aynı şeyy:):)