Otomatik Cam Kapamak İçin

AstraG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
değerli kenan kardeşim camı aç kapa kapadıktan sonra 2 3 sn basılı tut boş bunlar öyle olsa neden yapmasın adamlar zor iş deilki tes ederlerken araçları onuda yaparlar hadi testi bırak satarken yapıverirler çok saklanacak bir olay deilki kulaktan dolma şeylere inanma ben sordun bu olay anlattığımın harici olmuyor başka yolu yooooook ha pardon var yada alar5m taktıracan içinde cam kapama modülü olacak

ASTRA 16V

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki Bu Bahsettiğiniz Otomatik Cam Kapanma Olayi 97 XLI Lerde Varmi

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya o camı aç kapa 3 sn basılı tut olayı kesınlıkle olmuyor bızzat denenmıştır. bizde yaptırmayı düşündük elektrikçi dediki modül olmadan yaparsak diyota aküden devamlı elektrık glecek dedi oda akunun bitmesine neden olacak dedi.yani modülsüz yaptırmayın.aküyü bitiriyor modülsüz olanlar oyle demişti elektrikçi.

astra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben yaptırdım maliyeti 5 milyon oldu ancak arkadaşların dediği gibi uzun zaman binilmeyince aküyü boşaltıyor bizzat ben yeni akümle 2 defa takviyeyle çalıştırdım
ikincisi camları yazın mecburen komple kapatıyorsunuz ama genede hoş oluyor ve 5 dakikada işi bilen elektrikçi hallediyor

keno

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
değerli kenan kardeşim camı aç kapa kapadıktan sonra 2 3 sn basılı tut boş bunlar öyle olsa neden yapmasın adamlar zor iş deilki tes ederlerken araçları onuda yaparlar hadi testi bırak satarken yapıverirler çok saklanacak bir olay deilki kulaktan dolma şeylere inanma ben sordun bu olay anlattığımın harici olmuyor başka yolu yooooook ha pardon var yada alar5m taktıracan içinde cam kapama modülü olacak

Ben benim 2004 model astra g elegance aracımda bizzat denedim olmadı, aynı sizin dediğiniz gibi de denedim olmuyor. Ama belki benim aracımda sorun vardır. Bundan önceki aracım astra CD idi onda anahtarı kontağa takıp ışıklar yanar pozisyonda basılı tununca kapılar açılıp kapanıyor ve kumanda programlanıyordu ancak bu olay şimdi olmuyor. Ayrıca bu konuyu yetkili servise sordum oradakiler biz eskiden programlıyorduk ama artık o camları kapatma olayını iptal ediyoruz dedi. Sebebine gelince ise aküyü bitiriyormuş. Olsun benim aküyü ben göze alıyorum dedim servisteki elemana olmaz yasak dedi. yani alarm yada modülden başka benim çarem yok...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
benımde alarm basınca sonruf ve camlar kapatıyor orjınal kumadayla ancak kılıt modunda kapanıyo :D

keno

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Melih, ben sana 2-3 sn basılı tutunca oluyor mu diyorum bu olayı denedim ama olmadı diyorum. sen okumadan mı cevap yazıyorsun anlamıyorum. ben ne dedim ki sen bu kadar açıklama yapma gereği duydun onu anlamadım. Sonra sen yaptırma da ne demek oluyor. ben diyorum ki bu olay ya modülle oluyormuş yada alarm taktırarak. programlama ile bizim buradaki yetkili serviste yapmadılar, yapın dedim olmaz yasaklandı dediler. Şimdi anlaşamadığımız konu ne siz onu söyleyin, kulaktan dolma olan bilgi ne.. :mad:

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
..emrastra..
öncelikle kendinizi ÜYE ARŞİVİ'nde forum kurallarına uygun biçimde tanıtmanız lazım..

sonra, imza alanınıza AD-SOYAD eklemeniz gerekmektedir..

son olarak da, mesajınızda hafiften REKLAM KOKAN HAREKETLER var, ne iş anlamadım...!