Otomatik Cam Kapamak İçin

AstraG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar astara clasic ıı lerde kapıyı kilitlediğimiz zaman açık camların otomatik kapanması için yapılacak bir şey varmı alarm haricinde

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
anahtar ile mümkün sadece, kumanda olarak işlemiyor,
kapıyı anahtarla kilitleyip 5 sn kadar kilitleme pozisyonunda tutun, camlar otomatik olarak kapanır.

AstraG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayır arkadaşlar başka bir yerden öğrendim sistemde bir yere diyot ekleniyormuş ve kumandayla kapılar kitlendiği zaman camlarda kapanıyormuş ama bir dez avantajı varmı olaki siz anahtarı kontakta unuttunua kapılar açık camda tabii arkadaşınız geldi kapıyı kilitledi iyilik olsun diye kapılar kapandı anahtar kontakta kaldı ve son yedek anahtara kaldı çok kolay bir vaziyette yapılıyormuş 10 dk

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bizim arabada anahtarda 2 defa kilitleme tuşuna basınca camlar kapanıyor.. dene sen de

yeni modellerde cam modulü sunroof dahil olarak mevcut ama astra G için sadece anahtar ile çalışıyor sistem corsa c gibi :)

AstraG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
g kasalardada belirttiğim gibi bir diyotla halloluyormuş

keno

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de yaptırmayı düşünüyorum o modul olayını da, aküyü bitriyormuş felan diyorlar o nedenle beklemedeyim...

celaleddin007

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
diyot yöntemi mantıklı, bilen arkadaşlar hangi kablolar kullanılarak yapıldığı yazabilirmi?? bi aralar resimli anlatılmıştı sanırım..