Vectra b kapılar 2. kilitleme ve cam kaldırma sorunu

ilkrkcbyk

Kayıtlı Kullanıcı
20-Denizli
Siteyi ziyaret et
herkese merhaba
aracımda şöför kapı kilidi değiştikten sonra 2. kilitlemeyi yapmıyor ve camları otomatik kaldırmıyor,anahtarı kontaktan tanımladım,sigorta panelinin altındanda cam kaldırma için birbirine bağlı olması gereken kablolarda bağlı ancak soruna çözüm bulamadık daha önce başına gelen arkadaşlar yardımcı olabilir mi

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
İlker hocam, vectra b araçlarda cam kaldırma sanki modül ile yapılıyordu diye hatırlıyorum. 2. kilitleme işlemiyle modül tetiklenip camlar kapatılıyordu. Muhtemelen modülü bozdular veya devre dışı bıraktılar.

ilkrkcbyk

Kayıtlı Kullanıcı
20-Denizli
Siteyi ziyaret et
İlker hocam, vectra b araçlarda cam kaldırma sanki modül ile yapılıyordu diye hatırlıyorum. 2. kilitleme işlemiyle modül tetiklenip camlar kapatılıyordu. Muhtemelen modülü bozdular veya devre dışı bıraktılar.
otomatik cam kaldırma işlemi şöför kapısı sigorta panelinin altındaki bakalit çıkarıldıktan sonra oradaki belirli renkdeki kabloların birbirine bağlayınca çoğu vectrada oradan yapılıyor söylediğiniz gibi sanırım konfor modülü bozuk

ilkrkcbyk

Kayıtlı Kullanıcı
20-Denizli
Siteyi ziyaret et
WhatsApp-Image-2023-06-24-at-12.34.02-164fcb8127fa41926.jpeg
WhatsApp-Image-2023-06-24-at-12.34.02ed697675fe0cf1ab.jpeg

sorunun kaynağı şöför kapısı kilidindeki küçük siyah parça çıktı aynı sorunu yaşayan arkadaşlara yardımcı olması bakımından paylaşıyorum

• Beğen
Tepkiler: Hasip