oto navigasyon sistemleri

corsa38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bırsey daha sorucam necvox 9880 gıbı cıhazların navıgasyonu nasıl kullanılıyor bunlarında dahılı bır antenımı var yoksa su dedıgınız bluetooth lu antenlerle beraber ve bu igo gıbı programları bu cıhaza yukleyerekmı kullanılıyor yoksa baska sekıldemı ben boyle multıfonksıyonlu type varı seylerden almak ıstıyorum alşırsam navıgasyon ozellıgını kullanabılmam ıcın neler daha alamam veya yapmam gerekır bılen veya bunlardan kullanan arkadaslar varsa bılgı ve yardımlşerınızı beklıyorum

superkene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eee sonuç olarak var mı alıp kullanmış olan arkadaşlar?

Dikkat: Ben NAV-P140S Cihazı almayı planlıyorum internete girip bakın arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum!! Bu cihaz iyiymiş çok kişiyle konuştum.. Bide size soriim dedim!!!

Link, Daha uygun fiyata da bulunabilir...
http://urun.gittigidiyor.com/NAV-P140S-NAVITEC-NAVIGASYON-CIHAZI-avitec-SIFIR_W0QQidZZ6267623

Büyük ihtimalle satın almışsındır ama bence alma Navia NS-1020 cihazını bir deneyin derim ben, satış sonrası hizmetleri de süper adamların..cihaza yada yazılıma bişi olduğunda anında müdahale edip düzeltiyolar, yabancı firmalar öyle değil süründürüyorlar insanı...hem fiyatı da çok iyi, ayrıca bu ara kampanyadalar national geographic dergisi ile isteyenler baksın buyrunuz linkk::pon: http://www.nationalgeographic.com.tr/uyelik/default.aspx :pon:

superkene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bırsey daha sorucam necvox 9880 gıbı cıhazların navıgasyonu nasıl kullanılıyor bunlarında dahılı bır antenımı var yoksa su dedıgınız bluetooth lu antenlerle beraber ve bu igo gıbı programları bu cıhaza yukleyerekmı kullanılıyor yoksa baska sekıldemı ben boyle multıfonksıyonlu type varı seylerden almak ıstıyorum alşırsam navıgasyon ozellıgını kullanabılmam ıcın neler daha alamam veya yapmam gerekır bılen veya bunlardan kullanan arkadaslar varsa bılgı ve yardımlşerınızı beklıyorum

öncelikle belirteyim ben navigasyon cihazını ayrı (navia ns-1020)kullanıyorum çok fonksiyonlu şeylerde bi arıza çıktı mı bütün fonksiyonlar çalışmaz hale geliyor, hele bir de bahsettiğin gibi yazılım ayağı daha karmaşık cihazlarda işin içinden çıkılmıyor, servis desen yok destek desen yok neyse konuya gelelim, bahsettiğin internetten araştırdım büyük ihtimalle üzerinde gps alıcısı olan bir model ama yine de satın alırken netleştirmen gerekli, eğer gps alıcısı var ise, buna uyacak bir navigasyon yazılımı ve harita bulman gerekli (uygunluk: cihazın işletim sistemine uygun bir yazılım olması gerekir) bunları da temin ettikten sonra cihaz SD kart vasıtası ile navigasyon yapabilmeli.
2. senaryo: gps alıcısı yok ise, o zaman bir adet bluetooth gps alıcısı ve yine yukarda bahsettiğim yazılım ve harita edinmen gerekir, ama o kadar para verip de aldığın cihazın yanına bir de bluetooth gps alıcısı alırsan bence hiç alma daha iyi.. bir de fiyat nedir ben 400$ civarı fiyat gördüm bu cihaz için?

Benim kişisel tavsiyem, sadece müzik ve video için 7 inçlik az fonksiyonlu ama işini iyi yapan bir cihaz alman ve yanına 3.5 inçlik bir navigasyon cihazı alman, yine kişisel tavsiyem benim kullandığım navia ns-1020 cihazı hem uygun fiyatlı hem de yolda bırakmayan bir sistem. montajı falan da kolay hiç öyle delmekle falan uğraşmadan kendin takıyosun bitiyo. benim söyleyeceklerim bu kadar faydalı olduysa ne mutlu bana, sorun olursa yine yanıtlarım.

corsa38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cevabın ıcın tesekkur ederım baya aydınlattın ama daha cok goruntu olarak guzel durdugu ıcın hosuma gıdıyo bu fonksıyonel sıstemler zaten delmeyede gerek yok artık cogu aracın typ kısmı o boyutta oluyo zaten sadece fıkır edınmeye calısıyorum

superkene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cevabın ıcın tesekkur ederım baya aydınlattın ama daha cok goruntu olarak guzel durdugu ıcın hosuma gıdıyo bu fonksıyonel sıstemler zaten delmeyede gerek yok artık cogu aracın typ kısmı o boyutta oluyo zaten sadece fıkır edınmeye calısıyorum

rica ederim, sana katılıyorum gürüntü süper :) benim tercihim görüntü yerine fonksiyonellik :) başka bi sorun olursa her zaman yardımcı olurum