Orjinal teybe anfi bağlanır mı ?

Alp48

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sırf kumanda içinse ben olsam değiştirmezdm kumanda için aparatlar var senin teyp için varmı tam bilmiyorum ama usb ye şarkı atıp çalmanında rahatlığı başka oluyo orjinal teybin kasetli sanırım google dan baktığım kadarıyla öyle gördüm bence orjinal teyp daha zahmetli tabi karar senin ama pionerla devam etmen ses kalitesi için ve rahatlık bakımından daha güzel çevirici içinde masraf yapıcaksn kalitesiz olursa içine sinmiycek tabi bu benim görüşüm karar senin :)

OzanKILIC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sırf kumanda içinse ben olsam değiştirmezdm kumanda için aparatlar var senin teyp için varmı tam bilmiyorum ama usb ye şarkı atıp çalmanında rahatlığı başka oluyo orjinal teybin kasetli sanırım google dan baktığım kadarıyla öyle gördüm bence orjinal teyp daha zahmetli tabi karar senin ama pionerla devam etmen ses kalitesi için ve rahatlık bakımından daha güzel çevirici içinde masraf yapıcaksn kalitesiz olursa içine sinmiycek tabi bu benim görüşüm karar senin :)

Dediğiniz parçayı 99 liraya buldum. Dediğiniz gibi bencede gerek yok. Şuan yapmam gereken tek şey pioneer deh 2250 ye görr kumanda beyni :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

msahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
wayyyy ben foruma girmeyeli konu baya aydınlığa kavuşmuş :) :)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 23:36 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 23:32 ----------

http://urun.gittigidiyor.com/otomob...virici-orj-teybe-anfi-cikisi-turkiye-99042690 linki inceleyin arkadaşlar :)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 23:38 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 23:36 ----------

benimde uzun süredir düşündüğüm bi çevirici hiçde öyle basit durmuyor adamlar entegreyle donatmış :) ses sinyal seviyesinide kendisi ayarlıyor :)

OzanKILIC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
wayyyy ben foruma girmeyeli konu baya aydınlığa kavuşmuş :) :)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 23:36 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 23:32 ----------

http://urun.gittigidiyor.com/otomob...virici-orj-teybe-anfi-cikisi-turkiye-99042690 linki inceleyin arkadaşlar :)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 23:38 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 23:36 ----------

benimde uzun süredir düşündüğüm bi çevirici hiçde öyle basit durmuyor adamlar entegreyle donatmış :) ses sinyal seviyesinide kendisi ayarlıyor :)

Orjinal teybi takmicam kararım bu oldu :D üstündeki pioneer a aparat alıp direksiyondaki kumandayı aktif etsem yeterli

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer orj. teybinizi kullanmak isterseniz çevirici kullanmak geride kaldı artık çoğu anfinin high linput denen girişide var. Normal bildiğiniz hoperlörlere giden (+) hatları ayrı ayrı 4 yuvadan anfiye bağlanıyor, 4ünün (-) hatları ya birleştirilip tek hattan yada (+) hattı gibi ayrı hatlardan anfiye bağlanıyor anfiye göre değişiyor high input yani,ses kalitesindede bir düşüş yaşanmıyor. Ben RCA çoıkışlarım subwoofera bağlı olduğuy için 4 kanal anfimi bu şekilde bağladım.

Easily_Upgrade_Any_System_MRX-V60.jpg

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eski arabama dandik goldmaster teyp taktıktan sonra CAR400 kullandığım her güne ayrı üzüldüm, CAR400 kullanıp kendinize eziyet etmeyin, ucuz pioneer veya sony teyp alıp çerçevesiyle birlikte takın, em konsol bütünlüğünü çok sabote etmezsiniz, hem de kaliteli müzik dinleme imkanınız olur, orijinal hoparlörler ile bile iyi kötü dinlersiniz, iyi hoparlörlerle de oldukça iyi olur.

OzanKILIC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eski arabama dandik goldmaster teyp taktıktan sonra CAR400 kullandığım her güne ayrı üzüldüm, CAR400 kullanıp kendinize eziyet etmeyin, ucuz pioneer veya sony teyp alıp çerçevesiyle birlikte takın, em konsol bütünlüğünü çok sabote etmezsiniz, hem de kaliteli müzik dinleme imkanınız olur, orijinal hoparlörler ile bile iyi kötü dinlersiniz, iyi hoparlörlerle de oldukça iyi olur.

Aynen hocam. Şuan orjinal hoparlöre bağlı olarak pioneer deh 2250 kullanıyorum. Subwofer ve anfiyi söküp satacağım.

orkun00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayir hocam

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Teyp sesi bozmasa o dandik amfi sesi bozar her sert çukura girdiğinde yeniden gain ayarı yapman can sıkıyor o yüzden Jameson , Kamasonic , Roadstar gibi amfileri almayın.

salihsti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal teyp hoparlör çıkışına bi parça takılıp sonrada amfi ilave edilince süper bi bas ve kaliteli müzik sesi alınıyor.