Astra G Ses Sistemime göre Mid Önerir misiniz Arkadaşlar

OzanKILIC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka kısımda orjinalden coaksiel olmalı kompenant olmaz tweeterları koyacak yer bulamazsın o yüzden coaksiel olarakta 17 cm lik
http://www.otoaksesuaryedekparca.co...240-watt-iki-yollu-oto-hoparlC3B6r_247.html#0
http://otomuzik.net/U709,167,jbl-gto-628-16-cm-coaxial-hoparlor-16cm-jbl.htm
bu arada jbl daha kaliteli ses verir

Jbl gto 6508 C 16 cm alsam orjinal teypte anfisiz çalıştırınca verim alabilirmiyim ? Önler için 16lık

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

fourtyseven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal teybin çıkışı en fazla 40watt ve bu ürün ise 250 watt a kadar güce dayanıklı tabiki kullanırsın ancak bu kadar para vermene gerek yok derim daha düşük wattlı ucuz bir hoparlörde işini görür 150 wattlıkta bakabilirsin ben anfine göre yakmayacak değerlerde tavsiye ettim

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 01:37 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 01:34 ----------

güzel bir anfi varken neden sadece teybe yükleniyorsun anlamadım 4 kanalın ikisini basa köprüleme yap diger ikisinide 2 ohm luk sag ve sol hoparlörleri bağla merak etme anfi bu hoparlörleri patlatamaz arac içinde orkestra varmış gibi kaliteli bir ses alırsın

OzanKILIC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal teybin çıkışı en fazla 40watt ve bu ürün ise 250 watt a kadar güce dayanıklı tabiki kullanırsın ancak bu kadar para vermene gerek yok derim daha düşük wattlı ucuz bir hoparlörde işini görür 150 wattlıkta bakabilirsin ben anfine göre yakmayacak değerlerde tavsiye ettim

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 01:37 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 01:34 ----------

güzel bir anfi varken neden sadece teybe yükleniyorsun anlamadım 4 kanalın ikisini basa köprüleme yap diger ikisinide 2 ohm luk sag ve sol hoparlörleri bağla merak etme anfi bu hoparlörleri patlatamaz arac içinde orkestra varmış gibi kaliteli bir ses alırsın

Anladım hocam anfiyi zaten gizledim dikkatli bakılmazsa bulunmaz. Orjinal gibi görünüyor. Peki orjinal teybi taksam anfide takılı kalsa olur mu ses kalitesinde düşüş olur mu orjinal teybi taksam ? Anfi kalacak üstünde

fourtyseven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ozan ses kalitesinin %80 i teyptir aradığın şey berrak ve derin bir ses ise pioneer 2250 kullanmalısın

OzanKILIC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Compenant tavsiyeniz nedir jameson usa 750 için

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Bagaj tentesine 4 oval gömün pıoneer ses dinleyin :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

OzanKILIC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kapılara düşünüyorum önlerin 1i arka kapılarında 2 si patlak. :D