anfi-comp. seçimi yardım.

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anfi 4 kanalli olacagi icin ayarlarda iki kanal iki kanal olmak uzere iki parca ayar yapilabiliyor, yani 2 kanala kompenetleri diger iki kanala basi baglayacaginiz icin basi cikarsaniz da ayarlariniz bozulmayacaktir. tesisatlar icin hazir setler satiliyor 40-50 tl icinde akuden gelen elektrik kablolari teypten cikan dec kablolari vardir... normalde isinizi gorur ama imkaniniz varken daha kaliteli kablo almanizi tavsiye ederim....cunku kablolama islemi her zaman sok tak olmuyor 1 kere yapilacaksa kaliteli kablolama yaparsaniz ileride anfinizi degistirmek istediginizde daha guclu anfi takmak istediginizde kablodan yana problem yasamayin.

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anfi 4 kanalli olacagi icin ayarlarda iki kanal iki kanal olmak uzere iki parca ayar yapilabiliyor, yani 2 kanala kompenetleri diger iki kanala basi baglayacaginiz icin basi cikarsaniz da ayarlariniz bozulmayacaktir. tesisatlar icin hazir setler satiliyor 40-50 tl icinde akuden gelen elektrik kablolari teypten cikan dec kablolari vardir... normalde isinizi gorur ama imkaniniz varken daha kaliteli kablo almanizi tavsiye ederim....cunku kablolama islemi her zaman sok tak olmuyor 1 kere yapilacaksa kaliteli kablolama yaparsaniz ileride anfinizi degistirmek istediginizde daha guclu anfi takmak istediginizde kablodan yana problem yasamayin.

10 -20 bakmayıp kalitelisini alırım o zaman. bir heves girdik yarım kalmasın.
eğer bas sökülünce hiç tat alamazsam açtım kesenin ağzını hertz 25 cm minik bir bas bağlayıp sabitleyeceğim. tabi erken bunlar için önce bir dinleyeyimde :)

bu arada imzanızdaki yazı çok güzelmiş xenon taktırasım geldi okuyunca:)
yanlız "cadde-sokak" kelimesinden birini kaldırıp "öyle"deki harf hatasını düzeltirseniz arşivlik olur.

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tak tabi para verip aldın :) Hadi bakalım senden de bekliyoruz çalışmanın sonuçlarını :)

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 -20 bakmayıp kalitelisini alırım o zaman. bir heves girdik yarım kalmasın.
eğer bas sökülünce hiç tat alamazsam açtım kesenin ağzını hertz 25 cm minik bir bas bağlayıp sabitleyeceğim. tabi erken bunlar için önce bir dinleyeyimde :)

bu arada imzanızdaki yazı çok güzelmiş xenon taktırasım geldi okuyunca:)
yanlız "cadde-sokak" kelimesinden birini kaldırıp "öyle"deki harf hatasını düzeltirseniz arşivlik olur.

cadde sokak olsa anlatim bozuklugunu ortadan kaldirmis oluruz ogle kelimesine gelince de ben hep yumusak g ile yazilir biliyorum aslinda ama duzeltirim bir ara... bu arada da tesisatli arabanin olmassa olmazlarindan 1- cam filmi 2 xenon dur :D

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cam filmi tamam.
xenon da kısmet artık.
bu forum beni hep masrafa sokuyor zaten :)

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
spa0754.jpg

sonunda sub da geldi. bagajdan arta kalan kısımlar yanda :)
arkadaşlar bu çıkış bağlanır sökülür olandan mı?
değilse bu yuva değişebiliyor mu?
ancak haftasonu taktırabileceğim..
spa0755.jpg

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu degisebilir ama resimden anlasilamiyor ustunde civatalari vardir saga sola oynat. tak cikar olmali cunku baska turlu nasil baglanti yapacaksin? hayirli olsun kabinin ustundeki sekil guzelmis...

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eywallah abi.
kabini eski kötü bekliyordum tahminimden çok iyi çıktı. hediyenin kötüsü olmazmış :)

kırmızı, siyah plastikler dönüyor, vidalı. heralde bağlanan kabloyu tutacak.