Opissss!!!

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu opisden bende gıcık kaptım cruise control için gitmiştim adam daha hiç bir yere bakmadan buna takılmaz bu modellere olmuyor dedi gönderdi opel türkiye ye maillesende çok bişey çıkmaz sana tavsiyem opisin sahibi kimse ona git resimlerinle belgelerinle kendisiyle konuş bak bakalım o zaman ne oluyor en azından orda çalışanlar başkalarının arabasını harcamazlar ama işin peşini bırakma
olmuyosa olmuyodur kesin bakmışlardır çünkü ben elektrik böümünde çalışıyordum opiste araca iş emri açıldıysa kesinlikle bakılır sonra bilgi verilir

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu opisden bende gıcık kaptım cruise control için gitmiştim adam daha hiç bir yere bakmadan buna takılmaz bu modellere olmuyor dedi gönderdi opel türkiye ye maillesende çok bişey çıkmaz sana tavsiyem opisin sahibi kimse ona git resimlerinle belgelerinle kendisiyle konuş bak bakalım o zaman ne oluyor en azından orda çalışanlar başkalarının arabasını harcamazlar ama işin peşini bırakma

sadece yetkili servisler de olmuyo dışarıdan da birçok usta kafadan benim arabaya takılmayacağını söylemişti

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada Serhan geçmiş olsun garanti varken bende Opis i çok kullandım küçük bi kaza oldu onuda orda yaptırdım ama hiç sorun çıkmadı şans mı desem anlamadım yani

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmişolsun.......

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serhan kardeşim geçmiş olsun....

Boşver o da nazar boncuğu olsun....

Zaten hep kirli aracın fark eden bile olmaz....:)

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abicim nazar nereye kadar araba nazar boncuğuna döndü bugün de bi arabaya ben çarptım :):):):)

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opisten E Posta Geldi Birazdan Paylaşacağim;)