Opissss!!!

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara iskitlerde yeri bilirsiniz :D Neyse ben konuya geliyim.Olay şöle başladı arkadaş geldi benden arabayı istedi.Acil mi dedim evet dedi.Hatun meselesi dedi;nese verdim ben arabayı 5 dakkika sonra telefon kaza yaptım gel:D :D Herneyse gittim scooter'ın teki gelmiş arkadan vurmuş bi far kırlmış bide tampon biraz uf olmuş...Tampon pasta cilayla geçer o cins bi uf ama:D :D Nese çarpan eleman daha 17 17 17 17 imiş :D doğal olarak ehliyet yok scooter'ın ruhsatı yok kafada kask yok:D yok ki yok şans bu ya kazayı trafiğik merkezinin önünde yapmışlar tabi:D adam yürüyerek geldi rapor tuttu.Sonra genç insanın babası geldi.:D Niye çağardınız anlaşırdık... dedi.Nereye anlaşıyosun trafiğin önünde yapmışsın kazayı normalde trafikte anlaşmandan yana ama ehliyet ruhsat olmayınca olmuyor.Babasıda laf sölüyo astra dönerken sinyal vermiş mi diye:D Ulan eşşek sen ehliyetsiz ruhsatsız veriyosun ya bu arada sigortada yok anlayacağınız kabak gibi scoterr başka bişi yok plaka bile yok:D Nese çekici geldi.Aldı scooterı götürdü rapor tutuldu.Arkadaş benim suratıma bakamaz oldu:D Nese sonra Konya yolundaki OPAL'a götürdük adam dedi biz anadolu sigortayla anlaşmalı değiliz karşı tarafında sigortası yok kaskon bozulur sen git opiste yaptır dediler.Tamam dedik Gittik opis'e neyse arabayı çarşamba verdim.Adam bana cumartesiye gün verdi gel al diye herneyse cumartesi oldu.Gittim tekrar bi baktım tertemiz bagaj kapısında ufak bi göçük var dedim bu verirken yoktu.Vardı dediler bende yoktu dedim.O zaman dedim madem var orayı niye yapmadınız.Madem yoktu nasıl oldu:D Neyse fotoğrafları gösterdi kazalı halini bi baktım hiç bişi yok adam bizi eşşek yerine koyup işte varda cart da curt da ışık yanılması görünmuyoda tam c nin üstünde dedi görüyo musun dedi neyse gel bakalım dedi adamın doğru anlayışını anlamadım c den bi gidiyo ama yukarı hızalıcak ya bütün geometrik şekilleri kullandı şerefsiz:D Ve de fotoğrafta hiç bişi yok kazalı halinde.Neyse göçük çok ufak ve tam şeritin üstünde adam yapalım dedi komple boyanacak dedi ben olsam yaptırmam dedi.Ben de gerek yok dedim.Benim sinirlendiğim nokta:mad: :mad: :mad: kabul etmiyolar ben sizin yüzünüzden orayı niye komple boyatıyım bu nasıl bir anlayış ve bu nasıl bir hizmet anlamak mümkün değil aklı sıra beni kandıracak şerefsiz herif ama daha işim bitmedi.Opel Türkiye'ye mesaj atacağım.:D Gaza geldim yürü BEŞİKTAŞ :D Sürüm sürüm süründüreceğim.Auto king yaptırıp faturayı önlara göndermeyi düşünüyorum.Ama siz siz olun oraya araba vermeyin daha hasarlı alıyosunuz.Adam bide yapalım dio yaf oldu 3 gün kaldı arka gitti bi 3 gün daha kalırsa kaputta gider galiba yoruldum bide oraya mesaj atıyım;) Selametle...

csener

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun...servisler bazen sapıtıyorlar ...inşallah sonuca ulaşırsın :)

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada opel türkiye'nin e posta adresi neydi :)

elze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya Arkadaş Bütün Kazmaları Opel Servislerine Topluyorlar Senin Bundan Haberin Yok Mu?
Bizim Tek Sucumuz Opel'i Sevmek!!!

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun we hate opis:D

phoenix78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankarada bütün servisleri gezdim. Servis olarak eskişehir yolunda REİS i tavsiye ederim. Opel Türkiye mail adresi sormuşsun. Web sayfasına girip iletişim formunu doldurman yeterli sana dönüyorlar. Fakat birşey çıkacağını sanmam. Çok çok geçmiş olsun....

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mesajı attıktan 10-15 gün sonra tahminen arabanın işlemleri bitince arıyolar
yardımcı olabileceğimiz bi durum var mı diyolar,ihtiyaç halinde aramak için
0800 415 98 01
numarasını veriyolar, ama arayınca pek açan olmadı bana :D
demekki kazma yetkili servisler de opelin dizaynından kaynaklı :D
araba güzel oldu bunu böle satarsak haksız rekabet olur demişler, servisleri kazmalardan seçelim millet illet olsun peco alsın reno alsın onlara da katkımız olsun demişler bence

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu opisden bende gıcık kaptım cruise control için gitmiştim adam daha hiç bir yere bakmadan buna takılmaz bu modellere olmuyor dedi gönderdi opel türkiye ye maillesende çok bişey çıkmaz sana tavsiyem opisin sahibi kimse ona git resimlerinle belgelerinle kendisiyle konuş bak bakalım o zaman ne oluyor en azından orda çalışanlar başkalarının arabasını harcamazlar ama işin peşini bırakma