opelimi sattım

escaldes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kısa bir öykümü anlatayım bundan 6 sene öncesi ehliyetimiz dahi yok bir o kadar küçüğüz düşünün kadett'in sahibide EGEHANRR77 arabadan hiç haberimiz yok motorun su hortumu kopmuş dolayısıyla küçük oldumuz için gaz koy gitti yere kadar :) 81 opel kadett 2 köprüden gebze bayramogluna kadar tekleye tekleye yine getirmesini bildi ve yolda ne bizi bıraktı nede kendini. birde böyle birşey var!!!

bir söz vardır, bakarsan bağ olur bakmazsan dağ olur !!!
dolayısıyla senin yaşadın gerçekten talihsiz bir olay senin adına üzüldüm.. :s

Vectra_Black

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.fcbarcelonaturkiye.com
2.el gerçekten şans kısmet işi fazlasıyla.
Yani ne kadar baktırsanda, bazı şeyleri önceden farketmen zor.

Bende çok sevmeme rağmen 96 Vectra B aracımdan çok çektim, benden önceki sahibi afedersin harbiden takozmuş bir araba bu kadarmı hırpalanır hor kullanılır.

Ama napalım Vectra aşkına tutulduk bir kere, hatta bu aralar satayım diye geçiriyorum aklımdan ama almak için yine gözüm Vectra'dan başkasını görmüyor.

Sıfır alıpta 11 senedir aynı Vectra'ya bineni ilede tanıştım abimin hiç şikayeti yoktu.

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bir vectra almıştım 160binde aracın her faturası vardı şunlar yapıldı bu değişti diye şu anda 200.000 de araç hiç masraf açmadı ikinci elin kaderi bu

akg_dn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim vectra gt 96 model opelim vardı sattım beni çok yordu şanzımanmış,lastikmiş,motormuş derken bana 20 bin ytl ye mal oldu 12 ye almıştım 11,200 e sattım

opelden vaz geçtim arkadaşlar bir daha elimi sürmem opele

Ford al bence

smoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıkıncı el olayı nasıp ısı.. arabanın gorunumu temızdır alırsın araba sanayıden cıkmaz. ama bır olay var genelde opeller bıraz daha fazla servıs, sanayı yolu goruyor gıbı gelıyor bana yaklasık ıkı yıldır opel kullanıcısıyım, ben fazla uzulmedım ve arabama bı aksılık olmazsa en az 3 sene daha bınmeyı planlıyorum ve km si 270000 de. bı arkadasım benden ozendı 99 GLS aldı ama bası arabadan cok dertte, her yerını ellettı desem yalan olmaz. sımdı bende korkuyorum bu sorunlar bende de baslarmı acaba dıye. mesela su an arabamdakı sorun radyator. arabayla 200 km yol yapıyorum coolant level mesajı karsımda. degıstıreyım dıyorum 250 ytl radyator, 50 işçilik 300 cepte. klimaya gecen sene yaz basında gaz bastırmıstım 1 ay sonra sogutmamaya basladı buyuk ıhtımal klıma tesısatında bır kacak var. yaptıramadım halen bu sıcaklarda cam acık far far gezıyorum. bundan sonrakı arabam buyuk ıhtımalle toyota corolla olacak. hıc arıza yaptıgını yolda bıraktıgını duymadım. ama opelin konforunu ve performansını sevıyorum.

aydın80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikinci el şans işi , sen şanssızmışın kardeşim. neyse hayırlı olsun
transporter almışın güle güle kullan