Opelden beklemezdim!!!

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yarım saat önce dışardaydım ve aracımda oturmuş bir arkadaşı bekliyordum. Cd almak için torpidoyu bir açtım oda ne torpidoda ışık yok. Opel gibi bir firma böyle bir hatayı nasıl yapıyor? Acaba hata mı? Yoksa 1 ampul parasının hesabınımı yapıyor?. Gerçekten çok sinir oldum. Burda çoğu zaman alay konusu olan araçlarda bile olan şey Opelde neden yok? Çok üzdü bu konuda beni çok.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Vardır belki ampul falan patlamıştır ...

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok hocam aldım feneri inceledim. Üstte bir delik var sanki ampullük biyer gibi ama kabloda yok ampulde yok şeffaf kapakta yok. Çok deli oldum. BElki küçük ama kalite detayda gizlidir derler. Yanlış bu yanlış. İnşallah sadece benim arabaya özel unutmuşlardır da bende gidip yaptırırım. Corsa D'si olan arkadaşlar bakıp yazarsa çok sevinirim.

halilertekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
tr.netlog.com
hocam park ve ya farlar açık değilse aydınlatma yanmayabilir yanılmıyorsam değilse ampulü ve ya sigortaları kontrol ettir

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 ampül parasının hesabını yapıyor... çünkü yapmak zorunda... ha bu arada bu olması gereken birşeymidir tabiki tartışmasız evet...

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam park ve ya farlar açık değilse aydınlatma yanmayabilir yanılmıyorsam değilse ampulü ve ya sigortaları kontrol ettir

Hocam parklar yanıktı. Olmadı kontağı açtım ama nafile. Dediğim gibi ayrıca eve gelip feneri aldım ve torpidoda ışık haricindeki herşeyi gördüm. Dediğim gibi Işık kesinlikle yok.

astram5537

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
problem maliyeti düşürmekse GM YAZIKLAR

ISMMZM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olmaması normal yoksa biz boşunamı vectra gibi üst sınıflara daha çok para verecez, yol bilgisayarı, xenon far falanda olmaması lazım :D

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa cmon da arka camlarda manuel ben buna da çok sinir olmuştum bakarken 2007model yeni kasa araba alıyorsun yaaaa yazıkk

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
wardır solda üsttarafta olması gerek yani kesin wardır