Opel Zafira Kulubu

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Aslın da dizel de düşünmüyor değilim ama denk gelmesi zor işte...Benim 2000 1.8 gümüş zafirayı bile 2006 Mayısında alana kadar 14 ay zafira aradım . Araç denk geldi renk gümüş değil, renk gümüş geldi araç 1.8 değil, 1.8 gümüş denk geldi araç haşat...v.s .Tüm arananlar bir araya geldiğinde 14 ay geçmişti.:eek: Neyse sağlık olsun.Golf te çok seri araç ama yiğidi öldür hakkını yeme demişler. Şu Almanlar nasıl millet yahu. İşi biliyorlar.
Hanımın İki dayısı da 1965 lerden beri Almanya'da onların anlattıklarından da biliyorum. Ben de kısa süre Rheimstein de bulundum. Sokaklardaki Nizam intizam..Hakikaten azimli ve hırslılar. Mercedes onlarda, Opel onlarda, VW onlarda .... ve dünyanın en iyi arabaları.

Son düzenleme:

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Haydi arkadaşlar ben de kaçtim herkese iyi geceler.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben geri geldim yoksa daha erkenmi..herkes ofline ama olsun iyi hafta sonlari arkadaslar..

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün gece biraz uzun sürmüş anlaşılan paylaşım güzel herkese hayırlı akşamlar ben buralardayım....

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
heye uzun bir geceydi ama bende biraz erken kactim 2 falandi galiba..

Son düzenleme:

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi merhaba dedim ama sonrası gelemedi. Aracı yıkatmaya git, gel alışverişe git derken yeni eve geldim. Akşam 03 gibi ben uyudum. Öğlden sonra kayınçoyla oto bayilerini gezdik. Vergi indirimi sonrası bayilerin showroomlarında neredeyse araba kalmamış.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
acaba kalmamis mi yoksa öylemi gösterilmeye calisiliyor.bu islerdede bir dümen dönüyor gibi galiba ..haberlerde görmüstüm benzeri bir seyleri..

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnsignia 1.6 için Haziran teslim diyorlar. Birde tek bir markaya değil 6 farklı markaya uğradık. Hemen hepsinin eski doluluklarını biliyorum desem yeridir. Şu anda nerdeyse yarı yarıya boş showroomlar. Birde önce ÖTV indirim sonra Zam yapılınca çok fark kalmamış indirim öncesi fiyatlarla. İlk indirimde benim araç 48.000 civarında 41.000 lere inmişti. Şimdi 44.000 gibi bir rakama satılıyor.