Opel rezaleti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel rezaleti

dreamofice link' Alıntı:
 Yok başvurmadım , yukarıdaki yorum bana çok ilginç geldi , değişim olursa kullanıcı hatasından kaynaklı sorun yaşayanlar kuyruk olurmuş opelin kapısında , ilginç bir yaklaşım olmuş opel neyın kullanıcı hatası neyin üründen kaynaklı hata oldugunu anlayamıyor mu?Anlayamıyorsa böyle uzman bir kadrosu yoksa zaten bıraksın bu işleri. bu bana yıllar önce malatyadakı bır kaza sonucu Hakımın verdıgı kararın gerekcesını hatırlattı:  Yolda acılan kocaman bir cukura düşen ve takla atan dolmusun ıcındekı cocuk ölmustu ve karayolarına acılan tazmınat davasına gerekce olarak;

Tazmınat verırsek sırf tazmınat almak ıcın cocuklarına zarar veren babalar olucaktır gibi bir gerekce sunmustu

Bu kafayla kımse kusura bakmasın ama opel vw ya da bılmem hangı fırmanın Türkiye'ye karşı olan tutumu asla değişmeyecektır.

B֜Y֜K HARFLERLE YAZIYORUM ֖ZETİ!  BENDEN BİNLERCE LİRA ALIP BANA SATTIğIN ARAևTA KULLANDIğIN DANDİK DİREKSİYON MALZEMESİNİN DAHA GARANTİ BİTMEDEN RENGİ AևILIYORSA BUNU DEğİşTİRMEK ZORUNDASIN; aksi durumda  yok şöyle olur yok böyle olur tarzında bu işin hiç bir  gerekceyle özrü olamaz.

Ek olarak dikkatimi çekti , şikayet var sitesinde vw tüm şikayetlerı en azından yanıtlama lütfunda bulunmuş opel tek bir şikayetı cevaplamamıs bıle;işte müşterisine bu kadar değer veriyor.

Bu siteye opel almak amacıyla giren 10 müşterinin bile kararını değiştirebiliyorsam benım ıcın kardır o yuzden mahkemeyle falan ugrasmayacagım zaten opel merkeze ve servise gerekenlerı soyleyıp stres attım.

gercek bu hangi kafayla olursa olsun olucak sey belli mi? Evet ben bunu hicbir sekilde savunmuyorum ama bu sekilde davranmalarinin nedeni bu elinizden geleni yapmak size kalmis ben her zaman yapabilecegim maksimumum yaparim  lafta kalmaz daha cok mucadele ederseniz ve sizin gibi yapanlar cogalirsa sonuclar degisir ama suan durum bu servis ve genel merkez laf yemeye zaten alismistir siz rahatlamis olsanizda durum degismiyor.

sIze  cok gecmis olsun haklisiniz ama gerceklerde.boyle bmw bile ayirt edemiyormus demekki yukarda sn.darthwider in paylastigi gibi start/stop tusuna bile elin teri demisler goruldugu gibi markadan markaya degisen birsey yok yani.

K

karaoglan

Bilgi Girilmemiş

aksesuarcılarda satılan direksiyon kılıfları kullandınızmı  benim aldığım araçların birinde o kılıflardan vardı önceki sahibi almış
kılıfı sökünce altındaki deri aynı sizin resimdeki hale gelmişti

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu konu mahkemeye verıcek kadar buyuk bır rahatsızık vermıyor bana o yuzden gerek görmuyorum ama diğer tüm kanalları denıyorum; tüm sıkayet sıtelerine durumu yazdım forumlara aynı sekılde aktardım. Ne kadar çok ınsana bu konuda ulasabılır ve bu durumu aktararak opel hakkındakı kararlarını etkıleyebılırsem ben kazanc olarak sayıyorum çünku dedıgınız gibi adamlar resmen yalama olmus ve siz ne soylersenız soyleyın umurlarında değil.  Daha once baska bır sorun ıle ılgılı Opel Almanyaya'da şikayette bulunmustum ama onlarda da tıpık opel sallamazlık sendromu vardı.

Ama bu hataları yuzunden kaybettıklerı her müşteriyle gün gelıcek belkıde Türkiye'de mazdanın durumuna sokacak kendılerını ve arac satacak musterı bulamayınca da akılları baslarına gelecektır

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

karaoglan link' Alıntı:
aksesuarcılarda satılan direksiyon kılıfları kullandınızmı  benim aldığım araçların birinde o kılıflardan vardı önceki sahibi almış
kılıfı sökünce altındaki deri aynı sizin resimdeki hale gelmişti

Hayır kullanmadım.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
 Bu konu mahkemeye verıcek kadar buyuk bır rahatsızık vermıyor bana o yuzden gerek görmuyorum ama diğer tüm kanalları denıyorum; tüm sıkayet sıtelerine durumu yazdım forumlara aynı sekılde aktardım. Ne kadar çok ınsana bu konuda ulasabılır ve bu durumu aktararak opel hakkındakı kararlarını etkıleyebılırsem ben kazanc olarak sayıyorum çünku dedıgınız gibi adamlar resmen yalama olmus ve siz ne soylersenız soyleyın umurlarında değil.  Daha once baska bır sorun ıle ılgılı Opel Almanyaya'da şikayette bulunmustum ama onlarda da tıpık opel sallamazlık sendromu vardı.

Ama bu hataları yuzunden kaybettıklerı her müşteriyle gün gelıcek belkıde Türkiye'de mazdanın durumuna sokacak kendılerını ve arac satacak musterı bulamayınca da akılları baslarına gelecektır
dedigim gibi elinizden geleni yapin . Ama ankette sorunlari soyleyip gercekleri doldurmamak icin hediye alinan ulkede beklentileride yuksek tutmamak lazim. O yuzden firmalara/servislere hak veriyorum ne yaparlarsa yapsinlar 50 liralik hediye karsiligi yine yuksek not aliyorlar niye ugrassinlarki?

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
dedigim gibi elinizden geleni yapin . Ama ankette sorunlari soyleyip gercekleri doldurmamak icin hediye alinan ulkede beklentileride yuksek tutmamak lazim. O yuzden firmalara/servislere hak veriyorum ne yaparlarsa yapsinlar 50 liralik hediye karsiligi yine yuksek not aliyorlar niye ugrassinlarki?

Toyota da böyle durumda değştiriyormuş denılıyor,
    Servislerin aldıgı not onemlı degıl kı opel'de , bu notları degerlendıren opel almanya merkez cok mu ılgılı sanıyorsunuz?
  Opelın Türkıyedekı durumunu ve servıslerın ılgısızlıgını, ınsanların sıkayetlerını opel almanyaya maıl attım bu yuzden Trde cok musterı kaybedıyorsunuz dedım ama umurlarında olmadı verdıklerı cevap bızı ılgılendırmıyor bunu opel Türkıyeye bıldırın dedıler! Balık baştan kokar..

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar internette küçük bir arastirma yaptim. Honda, Kia, VW ve Hyundai degistirmis direksiyon simidini. Renault, Ford, Dacia ve Peugeot degistirmemis. Benim anlamadigim sey nasil kullanici hatasi oluyor. Tamam yuzuk felan ama elleriniz terliyken ya da islakken kullanmayin diye bir yazi mi var kullanma kilavuzunda. Senin direksiyonun bu kadar kisa surede soyuluyorsa adi malzeme kullanan sen suclusun.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gecmis olsun sponsorumuz odak ile konuyu gorusurseniz ellerinden geleni yaparlar saniyorum.
Siz hangi bayi ile gorustunuz.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tesekkur ederim , Tarik beyle gorustum sagolsun gelin bakalim resimleri gonderelim dedi onun yanina da gidecegm uzak oldugu icin bakima geldigimde halledelim dedim, opel atakoye gitmistim  , karari merkez eriyor baska servise gitseniz de sonuc degismez demislerdi.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Tesekkur ederim , Tarik beyle gorustum sagolsun gelin bakalim resimleri gonderelim dedi onun yanina da gidecegm uzak oldugu icin bakima geldigimde halledelim dedim, opel atakoye gitmistim  , karari merkez eriyor baska servise gitseniz de sonuc degismez demislerdi.

Aynen öyle bir kere sisteme girdimi çok zor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...