Opel rezaleti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha önce bahsetmiştim aracın sport dıreksıyonunda soyulma oluştu;

Araç garantısınden faydalanmak ıcın Ataköy opel denen gereksız servıse yakın oldugu ıcın gıttım ve sonuç hüsran! Değişim olmayacak kaplama yapılacakmış şaka gibi!

Gayet titiz bir kullanıcı olan , yüzük,saat gibi aksesuar kullanmayıp,aracın içine dışarı bile temızletmeyıp kendı temızleyen ve asla kımyasal kullanmayan aracımın dıreksıyonu opel tarafından cekılen bır fotoyla kullanıcı hatası olarak degerlendırıldi. Opel merkezle görüştüm ve durumu anlattım onlarında yaklaşımı aynı.

Binlerce para verçp aldıgınız opelın müşteriye verdıgı degerı görün arkadaşlar;  Hyundaı gelıp kapının onunde aracın dıreksıyonunu değiştirirken opel kaplama yapalım dıyor. Opelın aracınıza verdıgı garantı bu!

Bundan sonra ne opel alır binrim ne de sımdıkı aracın bakımlarını 2 kat vererek servıse yaptırırım ,garantı falan hıkayeymiş.

veysel 44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel rezaleti

geçmiş olsun.madem kullanıcı hatası diyorlar neden kaplama yapıyorlar?

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Otomatik vitesin üzerindeki sentetik deri kaplamadaki soyulma yüzünden vites topuzunu garantiden değiştirten arkadaşlar olmuştu diye hatırlıyorum.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
konu daha önce açılmamışmıydı?  032questn

Konu açılmıştı fakat daha servisden sonuç alınmamıştı o zaman.

Bu benım için önemli bir konu yarın her opel kullanıcısının başına gelebilir , ve başınıza geldiğinde 60binler verip aldığınız aracın sözde garantiyle Allah'a emanet olduğunu göreceksiniz.  
 O yüzden opel alacaklar 2 kere düşünsün lütfen, ve asıl zoruma giden Hyundai'ın sorgusuz sualsiz değişim yaparken bunların burnundan kıl aldırmaması.
 Opel bu kafayla daha çok müşteri kaybeder ; illa iş yaptırmamız için servisde tanıdık birilerinin mi olması lazım.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yeni sport direksiyonları dandik demekki benimkinde 3.5 yıldır böyle birşey olmadığına göre zamanla oluşan birşey değil makyajdan sonra gelen direksiyonların malzeme kalitesi kötü heralde. geçmiş olsun başka servise de danışın sonuç alırsınız belki.

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bir opel servis klasiği ile yeniden beraberiz. Opel, Türkiye'yi kaybederse bu saçma servis ve garanti politikası yüzünden kaybedecek. Bir çok insan tanıyorum bir daha opelin kapısına uğramayacak olan, ben de dahil.

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Opelin müşterileri servis sorunları yüzünden azalmaz bence tasarım ve kalite olarak f/p oranı yüksek araçlar sattığı sürece Türkiye de her zaman kafaya oynayacaktır... Ne kadar kızılsa da gidip sorunsuz diye yola tutunamayan plastik araçlara binmek doğru olmaz diye düşünüyorum..

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun İzmirin de aynı cvbı vermesi enterasan geldi bana muhtelen yeni direksiyon versede gene soyulacağı için kaplama yoluna gitmişlerdir.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sattığı malın arkasında durmayan bir firmadan araç alınmaz; garanti bitmeden o malda sıkıntı yaşanıyorsa  değiştirmek zorundasın, eğer kullanıcı hatası diyorsan uzman bir ekiple ıncelersın. Yüzük vs izi var mı, kımyasal  mı sebep olmuş? ֖yle bir resımle karar veremezsın bu araştırma da lehime sonuçlanacaktır  cunku hıc bırını kullanmadım.

Direksıyon benı rahatız mı ediyor? Hayır, değişse bir daha soyulacak muhtemelen ama marka olarak garantı verdıgın aracın arkasında duracaksın; dalga gecer gıbı kaplama çözümüde neymış ben bu aracın dıreksıyonunu kaplamalı mı aldım?

Ö–zetle ben parayı sokakta kazanmıyorum,eğer bir araca 60bin civarı para vereceksem bir sorunda  firma yanımda olsun isterim; aracı sattım öküz öldü ortaklık bitti mantıgyla yaklasan opel'den araç almam daha.     Hele ki benzer sorunda burun kıvırdığımız hyundaı gelıp kapıda degıstırıyorsa o dıreksıyonu hıc almam
  Bunlar küçük sorunlar ama yarın daha önemlı ve maddi  külfeti daha cok olan bır sorunda da opel bellı kı aynı yaklasımda bulunacak ve kullanıcıyı magdur edecek.  

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...