direksiyon soyulmasına tipik opel yaklaşımı

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
   Opel sattığı aracın arkasında durmuyor sırf bu yüzden astrayı cok sevmeme ragmen bır dahakı aracım buyuk ıhtımal opel olmayacak;

Geçen dıreksıyondakı soyulmadan dolayı servıse gıttım kayıt açıldı ama yıne malum tavır ve cevaplar sinirlenip çıktım, neden aracımın dıreksıyonu daha garantı  bıtmeden soyuluyor ,ben yüzük saat kullanmam araca ıcıne sprey sokmam, yanı kullanıcı hatası olmayan bir sorun için neden dıreksıyonum değişmiyor; kaplama yapılır buyuk ıhtımal dıyorlar ben bu dıreksıyonu kaplamayla almadım  nasıl aldıysam aynısını ıstemem doğal değil mi?

Soyulma çok az daha sonra resım paylasacagm benı rahatsız etmıyor acıkcası ama opelın aracı sattıktan sonra musterıyle ılgılenmemesı ve bu 3. sınıf tutumu benı cok rahatsız edıyor.

Daha önce paylasmıstım, begenmedıgımız hyundaı aynı sorun karsısında arkadasın evının önune gelerek dıreksıyonu degıstırdı! a Eğer sonuc olumsuz olursa kı öyle olacak galıba bundan sonra opelle falan işım olmaz; o kadar parayı aracının arkadasında durmayan bir markaya verecek kadar zengın degılım.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: direksiyon soyulmasına tipik opel yaklaşımı

Geçmiş olsun. Farklı bir servise de sordunuz mu? Belki değiştirirler.

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Farklı servislere de sorun bence. Bazı arkadaşlar garantiye sokamazken benim AFL farlar buharlanmadan dolayı ve cam nikelajları lekelenmeden dolayı garantidendeğişmişti.

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kaplamamı :D:D sesli güldüm opel servislerinin içinde deri atölyelerimi varmış ya bu servisler varya çok acayipler alacaklar sanayide diktirip gönderecekler kahrolsun opel servisleri

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Başka servise götürseniz de sonuç değişmez dedıler son sözü söyleyen opel merkezmiş yani değişip değişmeyeceğine biz karar vermıyoruz bız sadece fotoları cekıp gonderıyoruz dedıler ne kadar dogru yalan artık bılemıyorum

gokhanbedir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Başka servise götürseniz de sonuç değişmez dedıler son sözü söyleyen opel merkezmiş yani değişip değişmeyeceğine biz karar vermıyoruz bız sadece fotoları cekıp gonderıyoruz dedıler ne kadar dogru yalan artık bılemıyorum
Servisten servise çok şey değişiyor siz yine başka servislere de götürün.

K

karaoglan

Bilgi Girilmemiş

opel servislerinin sorun çözdüğünü görmedimki,genede başka servislere sorun

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Venezuellayada götürsen birşey değişmez kardeşim opel türkiye izmirde kayda girdimi daha değişmezler. Bak yine yaralarım azdı.  kızgınkırbac  battle_Teroriste

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
   Opel sattığı aracın arkasında durmuyor sırf bu yüzden astrayı cok sevmeme ragmen bır dahakı aracım buyuk ıhtımal opel olmayacak;

Geçen dıreksıyondakı soyulmadan dolayı servıse gıttım kayıt açıldı ama yıne malum tavır ve cevaplar sinirlenip çıktım, neden aracımın dıreksıyonu daha garantı  bıtmeden soyuluyor ,ben yüzük saat kullanmam araca ıcıne sprey sokmam, yanı kullanıcı hatası olmayan bir sorun için neden dıreksıyonum değişmiyor; kaplama yapılır buyuk ıhtımal dıyorlar ben bu dıreksıyonu kaplamayla almadım  nasıl aldıysam aynısını ıstemem doğal değil mi?

Soyulma çok az daha sonra resım paylasacagm benı rahatsız etmıyor acıkcası ama opelın aracı sattıktan sonra musterıyle ılgılenmemesı ve bu 3. sınıf tutumu benı cok rahatsız edıyor.

Daha önce paylasmıstım, begenmedıgımız hyundaı aynı sorun karsısında arkadasın evının önune gelerek dıreksıyonu degıstırdı! a Eğer sonuc olumsuz olursa kı öyle olacak galıba bundan sonra opelle falan işım olmaz; o kadar parayı aracının arkadasında durmayan bir markaya verecek kadar zengın degılım.

arkadaşımda Hyundai i-x35 var onların direksiyonuda fonksiyonel ve aynı bizimki gibi parlak kısımları var araç 5 yıl garantili şu an 2. yılında ......
parlak kısmında bikaç santim renk değişimi vardı servisin önünden geçerken gösterelim dedik adamlar hemen dreksiyon sparişi verdiler değişim yapılcak bu hafta bizde olsa asla değişim olmazdı 2 yıl garantide bile sorun çıkartıyolar diğer markalar 3-5 yıl garanti veriyo bi standardı olmalı bu işlerin en azından opelin servisin,n Hyundai den iyi olmasını bekliyo insan ama değil fiyata gelincede BMW mercedesle yarışıyo resmen opel!!

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cok afedersiniz ama insani resmen salak yerine koyuyor bu ope, evet satis,servis fiyatinda fiyatinda bmw mercedesle ysrisiyor hizmette begenmedigmz hyundai kadar olamiyorlar , eger degismezse ki tahminim degismeyecegi yonunde opel merkezi de arayip aynen bunlari soyleecgm ve bu son opelim olacak ;

vites icin gideriz normal derler , gogusden gelen ses icin gideriz normal derler ; direksiyon icin gideriz degismez derler e ne anladik bu garantiden , neye yariyor bu garanti? Bu kafayla cok musteri kaybeder opel ; 2. Sinif esnaf gibi mali sattiktan sonra musterinin yuzune bakmayan bir marka opel ,
  inanin renaultun servisi bile bunlardan daha ilgiliydi.